Zad.6
wyobraź sobie, że odbyłeś podróż w czasie i poznałeś życie poddanych księcia Mieszka | lub przeżyłeś ciekawą przygodę w tych odległych czasach.Napisz opowiadanie w zeszycie.
Możesz zacząć tak :

Czasy, w których żyjemy, są bardzo ciekawe.Przeszłość naszego kraju również jest interesująca i warta poznania.Pewnego dnia udałem się wehikułem czasu...

no i co dalej?? pomóżcie plis to na jutro!! dam najj!!

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-07T19:30:48+01:00
Czasy w których żyjemy są bardzo ciekawe .Przeszłość naszego kraju również jest interesująca i warta do poznania . Pewnego dnia udałem się wehikułem czasu do odległego kraju którym zwą "Złoty Wiek" Panował tam wtedy Zygmunt August i Zygmunt Stary . Gdy udałem się na ucztę nie było warzyw chociaż lubię warzywa . Gdy byłem na uczcie podali:Świnię,rybę i inne mięsne jedzenie byłem bardzo tym zdziwiony . Po odbyciu kilku dni spotkałem królowe Bone ,która wprowadziła do Polski warzywa takie jak : seler kapusta rzodkiew i inne warzywa .Również sprowadziła architektów rzeźbiarzy malarzy (artystów).Podziękowałem jej za zmienienie świata i powiedziałem :Nie wiem co by było gdyby nie było by warzyw.
16 3 16