Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-07T15:45:15+01:00
Moje największe marzenie jest takie żeby pojechać w góry na narty.Chciałabym żeby to nie były tatry.Wolałbym pojechać do Alp.
Na przykład do Włoch. Bardzo chciałabym tam pojechać ponieważ zawsze o tym marzyłam. Na nartach jeżdżę już długie lata. Ale takiej okazji jeszcze nie miałam. Widziałam zdjęcia mojego kolegi z Włoskiego kurortu "Maso Corto". Też chciałabym się tam wybrać.

___________________________________

Mam wiele marzeń.Jedne są ważne,drugie troche mniej.Najważniejszym marzeniem jest zdanie matury oraz zostanie lekarzem.Jest to dla mnie ważne,ponieważ rodzice zawsze oczekiwali abym poszla na medyczne studia.
Drugim marzeniem jest wyjazd do Rzymu.W tym pięknym mieście mozna poczuc wspaniała atmosfere.Zobaczyc zabytki i wiele innych wspaniałych rzeczy.
Są to dwa ważne marzenia.Chciałabym również w przyszłości miec wspaniałą rodzinę,męża i dzieci.Mam nadzieję,że te marzenia się spełnią.Będę dążyć do nich wytrwale i nigdy się nie poddam.

.....
podałam aż 2 / moze pomogłamm coś tam xD .
20 4 20
2010-02-07T16:06:28+01:00
Moim wielkim marzeniem jest podróżować po całym świecie. Ale najbardziej chciałabym wybrać się na wyspy tropikalne.
Kiedy dorosnę wybiorę się na długą podróż na wyspę (np.) Bali. Dużo o niej czytałam. Wyspa obfituje w zieleń a pogoda na niej jest zawsze piękna. Są tam łagodne i piaszczyste plaże oraz wielkie palmy które osłonią mnie przed upałem. Wieczorami leżałabym na ciepłym piasku i oglądałabym gwiazdy. Podobno na tej wyspie jest dużo niespotykanych gatunków roślin i zwierząt. Chętnie bym je obejrzała. Po tej pięknej przygodzie wróciłabym do domu i przywiozła wiele pamiątkowych zdjęć.
Bardzo chciałabym aby moje marzenie się spełniło.Myślę że Ci trochę pomogłam...
Pozdrawiam ;)

PS.dałam jeszcze załącznik bo tu nie uwzględnia akapitów...
20 4 20