Odpowiedzi

2010-02-07T16:37:29+01:00
Proszę nie rób tego nie popełniej samobujstwa.bardzo cie lubie i inni też przypomniej sobie te dobre chwile spędzone z innymi.nawet jeśli coś sie stało zapomniej o tym i zacznij życie od nowa.nie rób tego innym zadasz im straszne cierpienie chyba tego nie chcesz,jesteś dobrym człowiekiem.
1 4 1
2010-02-07T16:40:36+01:00

Warszawa 07.02.10r.
Drogi bracie!
Słyszałam iż chcesz popełnić samobójstwo. Proszę nie rób tego!
Pomyśl...może teraz w twoim życiu się nie układa ale to nie jest powód aby z niego rezygnować. porozmawiaj z rodziną z przyjaciółmi poproś ich o pomoc a zobaczysz, że wszystko się ułoży. Życie jest tylko jedno i nie warto z niego rezygnować. Pomóż sobie pomóc. Życie nie jest łatwe ale żyjąc i postępując dobrze zbliżamy się do Boga i do życia Wiecznego.
Proszę nie rób tego jeśli będziesz chciał ze mną porozmawiać to napisz a ja Ci pomogę.

Karolina Kowalska

Ps. Na kopercie jest mój adres.

Mam nadzieję, że pomogłam:)
1 4 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-07T16:45:03+01:00
Kraków, 12 luty 2010

Kochana Madziu!
Piszę do Ciebie, ponieważ chcę Tobie wyjaśnić, że popełnienie samobójstwa jest najgorszą rzeczą jaka mogła Ci przyjść do głowy.
Zacznę od tego, że każdy człowiek ma problemy i chciałby od nich uciec jak najdalej. Powinniśmy, mimo tego, jak się nam w życiu układa brnąć przez nie dalej. Problemy z czasem miną, a jeśli nie możemy sobie z nimi poradzić udać się do kogoś o pomoc. Pewnie nie pomyślałaś o tym jak bardzo będzie cierpiała twoja rodzina i znajomi. Przez lata nie będą mogli zapomnić i wymazać z pamięci tego co masz zamiar popełnić.
Są ludzie którzy nie mają rodziny oraz gdzie mieszkać, są zupełnie bez dachu nad głową i bez "grosza przy duszy", ale nie poddają się - radzą sobie jak mogą. Ty masz rodzinę. Nieważne jacy są dla ciebie, ale zapwne Cię kochają. Powinnaś to docenić.
Sądzę, iż podejmowanie pochopnych decyzji nic tutaj nie zdziała.
Pamiętaj, że ja zawsze jestem z Tobą i nie dopuszczę do tego comasz zamiar zrobić.

Alina
2 5 2