Jakie są najśmieszniejsze postacie, rozmowy,rzeczy,wydarzenia itp. w książce pt. szatan z siódmej klasy odpowiedz uzasadnij dam 55 pkt ale tylko za mądrą i długą odpowiedz POMÓRZCIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3

Odpowiedzi

2010-02-07T17:25:31+01:00
Najsmieszniejsze:
-postacie:
prof.Gąsowskibo wszystko mieszczał
Iwon Gąsowski bo upierał się przy teoriach matematycznych i miał strasznie kruczoczarną brodę
Bandyci bo w sytuacjach z policją czesto robili głupie rzeczy
-rozmowy:
roamowa na temat listów profesora
-rzeczy:
obraz przodka bez oka
-wydarzenia:
pan Gąsowski ołówkiem straszy bandytę
-imiona
Iwon
-cechy postaci:
pani Gąsowska miała wieczny katar.

myśle że o to chodzi ;]
2010-02-07T19:48:39+01:00
Najśmieszniejszą postacią tej Szatan z siódmej klasy jest pan profesor Paweł Gąsowski. Zawsze czegoś zapomina np. jak ma na imię jego uczeń Adam Cisowski.


Najśmieszniejsze dialogi występują na pewno między profesorami - matematykiem i historykiem. Prowadzą śmieszne dialogi , ponieważ obydwoje siebie nienawidzą , pomimo są braćmi .

Jakie są najśmieszniejsze wydarzenia ?

Najśmieszniejszym wydarzeniem , była wpadka profesora Pawła Gąsowskiego z 3 listami. Pytał się Adasia dlaczego nie dotarły listy do rodziny i przyjaciół , skoro je wysłał. Żaden nie doszedł. Adaś znawszy pana profesora, powiedział , iż na pewno profesor ma je w kieszeni , co było prawdą.
2010-02-07T20:09:06+01:00
Najśmieszniejszą postacią jest pan prof. Paweł Gąsowski. Zawsze czegoś zapomina i jest przy tym bardzo żartobliwy np. jak ma na imię jego uczeń. Najśmieszniejsze dialogi występują między nauczycielamii - matematykiem i historykiem. Prowadzą śmieszne dialogi , ponieważ obydwoje siebie nienawidzą , pomimo są braćmi podbie jak w serialu ranczo ksiądz i wójt xD
Najśmieszniejszym wydarzeniem był wątek Gąsowskiego z 3 listami. Dopytywał się Adasia dlaczego nie dotarły listy do rodziny i przyjaciół , skoro je wysłał. Żaden nie doszedł. Adaś znawszy pana profesora, powiedział , iż na pewno profesor ma je w kieszeni , co było prawdą.