Odpowiedzi

2010-02-07T17:23:09+01:00
Gdy byli w Narni byli już dorośli. Po wyjściu z szafy stali się takimi jakimi wchodzili. Byli zdziwieni, że są dziećmi. To co się zdarzyło tam, każdy dzień to nie zaliczał się do świata.

Sorry że tak mało, ale ja muszę już iść a tak to by mi się straciły pkt. za rezerwacje biletu. Mam nadzieje że trochę pomogłam.
Pozdrawiam ;-)
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-07T17:43:00+01:00
Gdy wyszliśmy już z szafy jeszcze przez cały czas trwał w nas cały jej czar, żyliśmy jeszcze w tej chwili z nim. Lecz powrót do rzeczywistości był nieunikniony. Stał nad nami profesor.Na jego twarzy ukryty był uśmiech. Wiedzieliśmy już że nas rozumie bo zapewne zna tajemnice starej szafy. Zabrał nas do swojego gabinetu i z lekką złością dał nam do zrozumienia o wybitej szybie. Na początku nie mogliśmy uwierzyć że nasze dzieciństwo to nie tylko wspomnienia.Z jednej strony cieszyliśmy się z tego a z drugiej były w nas obawy przed karą za beztroskę. Ale on ukarał nas lekko, nawet nie czuł do nas urazu za szybę. A my jak kiedyś dnie spędzamy na zabawie i ze wspólnie prze myślonym czasem. ;)