Napisz jednym kłopocie Ani z Zielonego Wzgórza.
Kłopot może być obojętny, ale najbardziej bym chciała z Dianą i winem.
Proszę bardzo proszę...xd
Naprawde bardzo potrzebne.
..., a i jeszcze jedno żeby to nie było na jedną stronę tylko troszkę więcej a jak sie nie da no to trudno. ;(

1

Odpowiedzi

2010-02-07T18:13:07+01:00
Ani z Zielonego Wzgórza przydawało sie wiele kłopotów. Jednak najbardziej pamiętliwym jest sytuacja z Dianą Barry-jej przyjaciółką.
Ania Shirlley zaprosiła do siebie Dianę na piknik. Dziewczynki dobrze się czuły w swoim towarzystwie. Ania za zgodą Maryli wzieła sok. Bardzo on posmakował jej przyjaciółce, więc prosiła o więcej. Kiedy Daina wypiła trzy szklanki zaczęła ją boleć głowa. Udałą się do domu. Pani Barry widząc że jej córka źle się czuje zorientowała się, że to wina Ani.Dziewczynka pomyliła sie i zamiast soku przyniosła wino. Takim códem spoiła Dianę i to spowodowało, że nastąpił ból głowy. Pani Barry zakazała wselkiego spotykania sie dziewcząt. Próbowały to naprawić ale ich próby nie dału żadnego efektu. Aż pewnogo dnia Diana przybiegła do Ani i powiedziała że jej młodsza siostra zacorowała i ma bardzo silną gorączkę. Ania po latach doświadczenia uratowała Minnie z ,,krupa'' (choroba).
Kiedy państwo Barry przyjechali do domu byli bardzo wdzięczni Ani i pozwolili jej spotykać sie z Dianą.mam nadzieje że dobrze.;]
8 4 8