Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-07T18:12:16+01:00

Osiem ton groźnych dla środowiska odpadów zgubił w Bałtyku fiński statek "Linda" - informuje szwedzkie radio. Fińskie władze prowadzą dochodzenie, jak mogło dojść do takiej zguby.
Według szwedzkiego radia publicznego fińska jednostka w sobotę kiedy płynęła pomiędzy wyspami Olandią i Gotlandią, zgubiła trzy kontenery.W jednym z nich znajdowało się ok. ośmiu ton groźnych dla środowiska odpadów.


Szef Kancelarii Prezydenta Władysław Stasiak rozpoczyna wizytę w Stanach Zjednoczonych. W programie rozmów relacje między Polską, Europą i USA oraz przyszłość NATO.
Kancelaria zapowiada na swojej stronie internetowej, że Stasiak spotka się w Waszyngtonie z dyrektorką z Rady Bezpieczeństwa Narodowego Elizabeth Sherwood-Randall.

Co najmniej 11 osób zginęło pod zwałami błota na drodze w pobliżu małego meksykańskiego miasta Temascaltepec. Żywioł zaskoczył ofiary w samochodach.
Ratownicy odkopali już większość aut, ale ostrzegają, że pod błotem mogą znajdować się jeszcze ludzie.
Obfite deszcze niepokoją Meksyk od kilku dni, w całym kraju powodując lawiny błotne. Tylko w zachodnim stanie Michoacan pod zwałami ziemi zginęło co najmniej dwanaście osób.


Tomasz Adamek wypunktował Jasona Estradę w walce wagi ciężkiej w Newark. Werdykt sędziów: 115:113, 116:112, 118:110 dla Adamka.Adamek robi błąd decydując się na walkę z mną! - zapowiadał przed walką z Tomaszem Adamkiem Jason Estrada. W ringu w hali Prudential Center Polak jednak nie popełnił błędów, więc nic dziwnego, że wszyscy sędziowie wskazali po dwunastu rundach ciekawej walki jako zwycięzcę Tomka Adamka.

1 5 1
2010-02-07T18:29:22+01:00
Dziś odbyły się ostateczne wybory prezydenckie na ukrainie
losowanie na euro2012
3 3 3