Odpowiedzi

2010-02-07T17:57:17+01:00
Mój ponury pokuj pomalowany jest na szaro meble są czarne i stare.W pokoju nie ma rzadnej roślinki,obrazka nic
jednak jest łóżko z szaroa pościelą
2 3 2
2010-02-07T17:59:28+01:00
Dom pana Crewena znajduje się w Angli na wzgórzu pośród rozległego wrzosowiska i wielu ogrodów. Ta posiadłość była przekazywana z pokolenia na pokolenie, czyli dziedziczona z ojca na syna, dlatego liczy 600 lat. Piętrowy budynek był niski i nieregularnie zbudowany z kamienia.
Zaraz przy wejściu znajdował się hool, do którego prowadziły duże, ciężkie i masywne skrzypiące drzwi. Pomieszczenie to było bardzo słabo oświetlone. Na ścianach wisiały portrety przodków, a w kątach stały zbroje. Prowadziły z niego schody na klatkę schodową i długie korytarze. Pokój Mary, jak na pomieszczenie dla dziecka był bardzo ponury. Ściany pokrywały gobeliny ze scenami myśliwskimi. W pomieszczeni znajdowało się wiele ciekawych książek. Przez okna jadalni można było zobaczyć purpurowe wrzosowisko. W pokoju znajdował się również kominek, w którym Marta co rano rozpalała ogień. Szachy to jedna z niewielu atrakcji. Drugi pokuj panny Lennox to jadalnia, gdzie spożywała posiłki. W domu znajdowały się długie , kręte korytarze rozciągające się w różnych kierunkach. Z tamtąd prowadziły schody raz w górę a czasem w dół. Wiszące na ścianach portrety ciekawiły Mary i bardzo jej się podobały. Szeroka klatka schodowa bardzo ładnie się prezentowała w tym dużym domu. Pokój Colina był bardzo obszerny, ale staroświecko umeblowany. Stało w nim rzeźbione łoże o czterech kolumnach, a nad nim wisiał portret mamy Colina czyli cioci Mary.
Dom pana Crewna bardzo mi się podobał, ale pokój dla Mary nie był do końca dla niej przygotowany, ponieważ nie zawierał żadnych zabawek z wyjątkiem szachów, w które Mary nie miała z kim grać, a gobeliny to nię jest odpowiednie wykończenie ścian dla dziecięcego pokoju
4 3 4
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-07T18:04:22+01:00
Kolor ścan jest szary. Kiedyś był biały ale z czasem nie używany zmienił on koloer. Na środku pokoju stoi czarny stół przyrkyty białym, pozozdzieranym obrusem, na którym stoi świecznik, cały brudny. Na jednej ze ścian widać pozostly klej po czano-białej tapecie, która teraz zwinięta jest w wał i leży na szarym dywanie. Na drugiej ścianie jest małe okno, które nie przypomina okna ponieważ nic przez nie nie widać oprócz brudu.
Cały pokuj przytloczony jest smutkiem. Gdy się do niego wchodzi odczuwa się niechęć do całego świata.
Może pomoglam . ; P .
Pozdrawiam ; )
2 5 2