Odpowiedzi

2010-02-07T18:15:00+01:00
Moim hobby jest muzyka. Interesuję się nią od kilku lat. Słucham muzyki cały czas jak jestem w domu chyba, że kiedy jestem w salonie i telewizja jest włączona to nie. Nawet, jeśli idę na miasto zawsze po drodze słucham różnej muzyki.
Do muzyki, którą słucham należy POP, ROCK i czasami HIP-HOP. Słucham także muzyki z listy dziesięciu najlepszych hitów. Często oglądam programy muzyczne na MTV, VIVIE i słucham radia.. Uwielbiam chodzić na różne koncerty moich ulubionych wykonawców.
Mój głos nie jest za bardzo piękny, ale lubię śpiewanie. Poświęcam śpiewaniu także trochę mojego czasu.
Nie mogę sobie wyobrazić życia bez muzyki. Myślę, że młodzi ludzie tacy jak ja często interesują się muzyką. Moje hobby nie jest bardzo oryginalne, ale jest bardzo typowe dla mojego pokolenia.

My hobby is music. Interested in it for several years. I listen to music all the time like I'm at home, unless when I'm in the living room and turned on the television is not. Even if I go to the city is always the way I listen to different music. The music I listen to POP, ROCK, and sometimes HIP-HOP. I listen to the music from a list of top ten hits. Often, watching music shows on MTV, Vivi and listen to the radio .. I love going to different concerts of my favorite artists. My voice is very beautiful, but I like singing. Singing also spend some of my time. I can not imagine life without music. I think that young people like me are often interested in music. My hobby is not very original, but it is very typical of my generation.
20 3 20
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-07T18:16:11+01:00
Moim ulubiony hobby jest Fotografowanie . Lubię to robić ponieważ to mnie odpręża, relaksuje . Dzięki fotografowaniu poznaję nowe oblicze natury. Różne piękne rzeczy powodują zachwyt . Najbardziej lubię fotografować zwierzęta a szczególnie ptaki .
Ptaki są niezwykle kolorowe i to lubię . Zazwyczaj fotografuję w lasach bo są tam nieobliczalne piękne widowiska . Polecam Wszystkim .!


Na Angielski:
My favorite hobby is photography. I like to do it because it relaxes me, relaxes. Thanks to recognize the new face of photographing nature. Different things make a beautiful delight. I like to photograph animals and especially birds.
Birds are very colorful and I like it. Usually I photograph in the woods because there are incalculable beautiful spectacle. I recommend to all.!

Proszę:) Liczę na Naj.!I polecam się na przyszłośc.!;))
35 3 35