Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-07T19:35:54+01:00
Kłamstwo ma krótkie nogi.

Hej nazywam się Monika mam 14 lat. Piszę do Was i chciałabym porozmawiać na temat "Kłamstwo ma krótkie nogi". I udowodnić wam że to przysłowie jest prawdą.
Kiedy usłyszałam o tym przysłowiu to pomyślałam że to jakieś głupoty że to jest nie prawda. A jednak na własnej skórze przekonałam się że to jednak prawda. A więc, było to tak pokłuciłam się z moją dobrą kumpelą więc postanowiłam jej zrobić świństwo i rozpuściłam po całej szkole plotę że ona się całowała w szatni z chłopakiem z III gimnazjum. Jak ona się dowiedziała to wpadła w furie i ten chłopak zresztą też. Były o nich ploty i w ogóle. Ale niestety z czasem wyszło na jaw kto rozpuścił tą plote..;/ . Tak więc ze mnie się teraz śmieją że ja jej niby zazdroszczę, i dlatego gadałam takie głupoty.
Tak więc z tego wychodzi że jednak warto powiedzieć najgorszą prawdę niż kłamać. Bo kłamstwo jest bardzo złe i potem jeszcze się może na Tobie odegrać. Z tego wynika że, jednak przysłowia zawsze mają ziarenko prawdy w sobie;).
4 2 4
2010-02-07T19:40:25+01:00
Pewnego dnia, ja i moja przyjaciółka poszłyśmy nad jezioro się pokąpać.rozebrałam ubrania i mój piękny medalik ze zdjęciem w środku.poszłam się wykąpać i powiedziałam żeby popilnowała moich rzeczy .Kiedy wróciłam i się ubrałam ,zaóważylam że mój medalik znikną.Zobaczyłam że ma taki sam moja przyjaciółka!
-co ty?!ukradłaś mi medaljon??!!
-nie! kupiłam taki sam...
nie kłam przecież widze że jest używany!!!pokaż zdjęcie w środku!!
-nie widzisz ze ide popływać??potem!!
-czekaj!zdejmij go!zardzewieje ci!
-yyyy...nie !napewno nie!
i w tym momęcie zanurzyła się po szyje w wodzie,a zdjęcie wypyłynęło z medalika.szybko poszłam je zobaczyć.to było zdjęcie mojej mamy!!dokładnie takie same jak ja miałam!
-ty kłamco ukradłaś mi medalik!!
-nieeee
odpieła medaljon z szyi i z płaczem poszła do domu


od tąd nie jesteśmy już prZyjaciółmi...


A MORAŁ Z TEGO TAKI ŻE KŁAMSTWO MA KRÓTKIE NOGI!!!
3 3 3