OCZEKUJĘ POMOCY Z WASZEJ STRONY...:)

JAK DLA MNIE TO DAJE ZA TO BAAARDZO DUŻO PUNKTÓWTYLKO PROSZĘ WAS TO MA BYĆ NAPRAWDĘ BARDZO DOBRY OPIS...I DŁUGI CO NAJMNIEJ NA 1 STRONĘ KARTKI PODANIOWEJ...WIEM ŻE TO GŁUPIE ALE JA TEGO NIE WYMYŚLIŁAM...:)

NAPISZ OPIS WIDOKU Z OKNA OCZYWIŚCIE MOŻE BYĆ WYMYŚLONY BO NIE KAŻDY MA ŁADNY WIDOK...ALE TO NIE MA BYĆ ZWYKŁY OPIS BO TO JEST TAK NAPRAWDĘ OPIS KRAJOBRAZU(PEJZAŻU) ZZA OKNA SWOJEGO POKOJU...I TERAZ PODPOWIEDZI CO NALEŻY UWZGLĘDNIĆ W OPISIE:

-MOŻNA ZAMIEŚCIĆ INFORMACJE O POŁOŻENIU GEOGRAFICZNYM OPISYWANEGO KRAJOBRAZU ( KRAINA GEOGRAFICZNA,PARK NARODOWY,MIEJSCOWOŚĆ)

-PODAJ DOKŁADNE INFORMACJE O TYM CO MOŻNA ZOBACZYĆ,USŁYSZEĆ,POCZUĆ (ZAPACH,DOTYK), NP.:
RÓŻNOBARWNE,SZELESZCZĄCE LIŚCIE,LEKKI PODMUCH WIATRU,PACHNĄCE ŻYWICĄ DRZEWA

-OKREŚL RELACJE PRZESTRZENNE
NP.: PRZY,OBOK,PONAD,DOKOŁA,POMIĘDZY,BLISKO,WEWNĄTRZ,KOŁO,PO DRUGIEJ STRONIE,ITP.

-MOŻESZ UROZMAICIĆ OPIS METAFORAMI,EPITETAMI,PORÓWNANIAMI LUB INNYMI ŚRODKAMI STYLISTYCZNYMI

-OCEŃ KRAJOBRAZ,NAPISZ JAKIE WRAŻENIE NA CIEBIE WYWARŁ ( MIAŁAM WRAŻENIE,ŻE... , CZUŁAM SIĘ JAKBY...)


1

Odpowiedzi

2010-02-07T19:55:58+01:00
Mieszkam w górach gdy wyjże przez okno widze nieziemskie , malownicze górskie krajobrazy będące symboliką piekna Polskiej przyrody. okno położone jest równolegle do wodospadu z lśniącą wodą . Gdy otworze okno do domu wdziera się zapach lasu . przez okno wlatują liście , które przywiał lekki podmuch wiatru .Czułam musniecie jedwabiu lecz to tylko kaczeniec o złocitym kolorze dotknął moje alabastrowej skóry .Słysze śpiewy ptaków jak najmilsza dla mojego ucha muzyka .To piękno przyrody jaką możemy podzielić sie na codzień ....
1 3 1