Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-08T09:33:22+01:00
Dzisiejsza młodzież
-witam pania! Chciałabym zadac pani kilka pytan, na temat dzisiejszej młodzieży.Mogę?
-Dzień dobry! Oczywiście. chetnie odpowiem.
-jaka jest dzisiejsza młodzież??
-Przykro mi to stwierdzic,ale niestety coraz to gorsza.
-a co ma pani przez to na mysli?
-Jest bardzo niekulturalna. Nie ustepuje miejsca w autobusie czy tramwaju, nie mowi dzien dobry ani przepraszam ani nawet proszę. Ciagle spotykam młodzież, siedzaca na przestankach autobusowych czy stojacych w bramie, pijacych piwo i przeklinających, czasem to az boje się wejść do klatki.
-ale chyba nie każdy „mlody”taki jest?
-No nie każdy,bo niektórym rodzicom udalo się wychowac porządnych obywateli,ale naprawde malo takich jest. To są wyjatki!a co gorsze to, jest to ze ci dobrzy ludzie Są szykanowani prez tych,bez zadnych wartości moralnych!Tyle się teraz słyszy o bojkach, zabójstwach nawet z zazdrości czy dla głupiej zlotowki, az strach pomyśleć co to będzie się dzialo w przyszłości jeśli nikt nie zrobi z tym porządku!
U mnie w klatce mieszka taka jedna pani co ma cudowna córkę! Takiego porządnego dziecka to ja nigdy nie widziałam!! Kulturalna, mila, spokojna, pomocna, utalentowana, przestrzegająca zasady, wychowana w tradycji!Co niedziele chodzi do kościoła i pomaga mi we wszystkim o co ja tylko poprosze!! Patrząc na nią,marzę sobie żeby cala młodzież na tym swiecie była taka jak ona!
-dziekuje puknie za rozmowe!
-dziekuje również,i apeluje do młodzieży POPRAWCIE SIĘ!
24 1 24