Muszę napisać moją opinie o Zbyszku z Bogdańca(z księżki Krzyżacy)Proszę o ładne dobrze zbudowane zdania ma być minimum 10 zdań max 12 zdań. Za najładniejsze daje miano najlepszego zadania!!!Proszę to WAŻNEEEEEEEE!!!Jak ktoś nie czytał książki niech nie pisze bzdur i PROSZE NIE KOPIOWANIE Z INTERNETU , bo to jest karalne i uznam to jako SPAM . !!WAŻNE!!

1

Odpowiedzi

2013-01-07T18:47:21+01:00

Według mnie, na początku Zbyszko z Bogdańca z utworu "Krzyżacy" był bardzo porywczy i niedojrzały emocjonalnie, co nie przynosiło mu zaszczytu i chwały. Nie wszyscy traktowali go poważnie. Jednak z czasem zmienił on swoje zachowanie i ujął mnie on swoją odwagą i męstwem. Nigdy nie okazywał on swego strachu. Poza tym był on bardzo energiczny, zwinny i szybki. Lubię ludzi, którzy są wysportowani i śmiali, a on do takich należał. Ludzie doceniali jego starania, honor i determinację w działaniu. Zbyszko dotrzymywał słowa, a jego szlachetność była godna naśladowania. Uważam, iż potrafił on okazywać swoje uczucia względem Danusi i nie wstydził się tego. To wspaniała cecha, którą niewielu mogło się pochwalić.

Moim zdaniem Zbyszko z Bogdańca był bardzo barwną i jednocześnie pozytywną postacią. Uważam, iż może być on przykładem męstwa, odwagi i hartu ducha.

16 4 16