Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-08T15:05:08+01:00

Uważam, że myśl ta jest bardzo trafna i stu procentowo rzeczywista, bo tak naprawdę, dobrze widzi się tylko sercem... Najlepszym tego przykładem jest miłość. Nie da się jej zobaczyć, dotknąć, obejrzeć w telewizji. Nie można jej złapać, zamknąć w szklanym pudełeczku i cieszyć się jej obecnością. Żeby ją zrozumieć, trzeba jej doświadczyć. Poczuć ją osobiście, gdzieś tam, głęboko w sercu.
Bo przecież nikt inny nie powie nam, jak tak naprawdę ona wygląda. Nikt nie przedstawi nam jej zróżnicowanych oblicz, które zakochanym ujawniają się każdego dnia. Nawet gdybyśmy chcieli, próbowali na tysiące sposobów ją zdefiniować, znaleźć regułkę, która ją opiszę, jest to po prostu niemożliwe.
Miłość dla każdego człowieka jest czymś innym. Dla jednych może być piękną, rozkwitłą różą, dla innych kolcem jadowym, który zadaje ból przy każdej myśli skierowanej ku niej. Dla jeszcze innych zagadką, którą należy starać się rozwiązać.
Powyższa myśl symbolizuje właśnie taką zagadkę. Zagadkę uczuć, których nie da się zobaczyć. Które istnieją, gdy osobiście ich doświadczymy, zrozumiemy ich sens i cel do którego prowadzą.
To serce jest najważniejszą i najbardziej zaufaną "osobą", której możemy powierzyć wszystkie trapiące nas pytania, a ono podpowie nam co należy zrobić. Pomoże wybrać lepszą, właściwą drogę życia. Spełni nasze najskrytsze marzenia i uwolni umysł uczuć, prowadzących w stronę najważniejszych, życiowych planów.