Napisz opis zarozumiałego kolegi z listu i oceń na koniec jego zachowanie.
Czyli tego wyszczekanego w czerwonym golfie.

List z zimowiska
Kochani rodzice!
Na zimowisku jest fajnie, mieszkamy u pana Pieroga i pani Pierogowej. Czasami trudno ich zrozumieć, bo mówią po góralsku. Śniegu tyle, że płotu spod niego nie widać. Suchą kiełbasę zjadłem od razu w pociągu, żeby się nie zepsuła. Szybko dogadałem się z nowymi chłopakami, tylko jeden mi podpadł - taki wyszczekany w czerwonym golfie. W pociągu przez całą drogę opowiadał o swoim sprzęcie narciarskim, że niby najlepsze buty, najlepsze wiązania, nawet rękawiczki ma najlepsze, a w ogóle nie wziął nart, bo kto by tam jeździł na nartach, teraz jeździ się wyłącznie na desce, no i on właśnie ma deskę, najlepszą rzecz jasna na świecie. Jego ojciec ma najlepszy samochód i największego psa rottweilera, a jego mama jest najlepiej ubrana na świecie. Jak dojeżdżaliśmy do Częstochowy, to nikt go już nie lubił, a za Chabówką Fifa podjął się wystawić Wyszczekanego na korytarz, razem z jego tatą, mamą i rottweilerem. Tych, co jeżdżą na nartach, Wyszczekany nazywa boazeriom. OK, sam się prosił. Nie będzie miał z nami lekko.
Całuję - Miziołek

2

Odpowiedzi

2010-02-10T14:32:19+01:00
Zarozumiały kolega był ubrany w czerwony golf. Chwalił się że ma wszystko najlepsze, co denerwowało innych. Był on wyszczekany, zarozumiały, samolubny, zadufany w sobie i w swojej rodzinie.


według mnie tyle w tekście więcej nie ma

PS> do poprzednika trzeba napisać OPIS, a nie list :/
7 5 7
  • Użytkownik Zadane
2010-02-10T16:05:39+01:00
Chłopiec ubrany w czerwonym golfie był wyszczekany, zarozumiały, samolubny i nikogo nie widział, prócz siebie. A najbardziej chwalił się kolegom o swoich rzeczach.
5 3 5