Przeczytaj tekst reklamy . Nastepnie wykonaj polecenia . :)
Tekst :
Jeżeli .. :
- zdarza ci sie zrobić cos , czego potem żałujesz,
- chcesz , aby niektóre chwile trwały wiecznie ,
- uważasz ze zawsze powinno sie mieć drugą szanse ...

ZNALEŹLIŚMY SPOSÓB NA ROZWIĄZANIE TWOICH PROBLEMÓW !
Zegarek dzięki któremu można zmienić bieg czasu !
WYSTARCZY PRZESUNĄĆ WSKAZÓWKE , ABY COFNĄĆ CZAS , LUB NACISNĄĆ GUZIK , ABY POWSTRZYMAĆ UPŁYW KOLEJNYCH MINUT !


a) Wyjaśnij , jaki wpływ mają reklamy na życie ludzi.

b)Podaj argumenty świadczące o tym , że zegarek , którym można zmieniać bieg czasu, jest pożytecznym urządzeniem. Odpowiedz, w jakiej sytuacji warto byłoby z niego korzystać.
Daje naj :*

3

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-08T15:52:53+01:00
A) Reklamy mająza zadainie wpłynąc na podświadomosc czlowieka, aby zakupił dany produkt.

b)Taki zegarek jest pożytecznym urządzeniem, ponieważ poprzez cofnięcie czasu możemy odwrócic przebieg niektórych spraw np.: możemy uratowac kogos przed wypadkiem, albo jeszcze raz zaluiczyc sprawdzian, czy też zapobiec stłuczonemu naczyniu.
16 4 16
  • Użytkownik Zadane
2010-02-08T15:59:35+01:00
A ) reklama dziala czlowiekowi na psychike .
gdy widzi cene 19. 99 ,a 20.00 wybira on produkt za 20 chodz jest ona takiej samej jakosci

b )1Gdy zapomnimy z domu zeszytu to mozemy cofnac czas by ga zabrac .
2 Gdy nie powiemy ukochanej osobie ze jest dla mnie wszystkim , i ze ja kochamy to pozniej moze byc za pozno poniewaz ta osobe moze dacyc uczuciem rowniez druga osoba i to ona nas ubiegnie.
3. dostalam uwage na poskim ze zapytanie sie czy moge pomazac dziennik , a gdybym miala taki zegarek w ktorym mozna cofnąc czas napewno bym siezastanoila i tego nie powiedziala

w sytuacji <2>
10 2 10
2010-02-08T16:00:05+01:00
1. Reklama wywiera ogromny wpływ na ludzi. Zachęca ich do kupywania produktów, których czasami wogule niepotrzebują. Przez to tracą potrzebne im pieniądze na bezużyteczne rzeczy. W dzisiejszych czasach panuje mana kupywania. Wielu ludzi w ten sposób doprowadziło do swojego bankructwa.
2. Ten zegarek jest naprawde bardzo pozyteczny i przedatny. Gdy piszemy niezapowieziana kartkówkę, a nie umiemy tematu, możemy cofnąć czas i zająć sie przygtowaniami do tej kartkówki. w ten sposób ominie nas zła ocena. Natomiast, gdy spedzamy miło czas, np. w wakacje chcemy, zeby te chwile trwały wiecznie.Mozemy wtedy powstrzymać bieg kolejych minut naciskajac tylko jeden guzik! Czy to nie jest cudowne? Nasze wakacje mpgłyby trwać wiecznie.
9 3 9