Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-08T16:32:03+01:00
1.Nabrała wszystkich: księży, prawników i lekarzy.
Oszukała ponad sto osób, m.in. księży, lekarzy i pracowników wyższych uczelni. Brała od nich pieniądze i obiecywała zyski z giełdy. Elżbieta W. przez siedem lat swojej działalności wyłudziła od ludzi ponad cztery i pół miliona złotych. Zaczęła w 1994 roku. W poniedziałek Sąd Rejonowy w Lublinie po kilku latach procesu wydał wyrok w tej sprawie.
2.Krzysztof Skubiszewski nie żyje!
Dziś o 8. rano po ciężkiej chorobie w szpitalu w Warszawie zmarł szef dyplomacji wolnej Polski - dowiedziała się Gazeta Wyborcza. Miał 83 lata.
3.Karnowski składa zawiadomienie ws. przecieków.
Prezydent Sopotu Jacek Karnowski zawiadomił prokuraturę o możliwych przeciekach do "Rzeczpospolitej" informacji ze śledztwa w jego sprawie, prowadzonego przez Prokuraturę Apelacyjną w Gdańsku.
4.Senat poparł zmiany w funkcjonowaniu domów pomocy społecznej.
Zwiększenie liczby inspektorów nadzorujących domy pomocy społecznej oraz zaostrzenie kar za prowadzenie tych placówek bez zezwolenia - takie zmiany przewiduje nowelizacja ustawy o pomocy społecznej, do której w czwartek Senat przyjął kilka poprawek.
5.Żądanie posłów PiS: to zacieranie różnic między katem i ofiarą.
Posłowie PiS Andrzej Jaworski i Zbigniew Kozak domagają się zdjęcia z gdyńskiego kościoła redemptorystów odsłoniętej w sobotę pamiątkowej tablicy, poświęconej 65. rocznicy zatopienia na Bałtyku przez Rosjan trzech niemieckich statków "Wilhelm Gustloff", "Goya" i "Steuben". Katastrofy te pochłonęły ok. 20 tys. ofiar.
6.Prezydent widzi Polskę w gronie największych.
Miejsce mojego kraju jest w G 20 - oświadczył prezydent Lech Kaczyński podczas tradycyjnego noworocznego spotkania z korpusem dyplomatycznym, które odbyło się w Pałacu Prezydenckim. Jak przekonywał, Polska powinna znaleźć się w grupie 20 największych gospodarek, ponieważ jej gospodarka jest 18. na świecie.
7.Palikot: PiS opluło mit.
Janusz Palikot w najnowszym wpisie na blogu w Onet.pl twierdzi, że Prawo i Sprawiedliwość, z powodu emisji w TVP filmu "Towarzysz Generał", "opluło mit założycielski SLD" i "jednego z bohaterów tej formacji". Zdaniem wiceszefa klubu PO, film na temat gen. Wojciecha Jaruzelskiego był całkowicie jednostronny.