Odpowiedzi

2010-02-08T16:25:22+01:00
Droga Zosiu :)- koleżanka zklasy...

Zosiu.. na początek listu chciałam ci życzyć dużo zrowia no i szybkiego powrotu do zdrowia...w szkole jak zawsze nudyy wiele uczniów pyta sie o ciebie...nawet pani zaproponowała abysmy cie odwiedzili noi moze cie odwiedzimy z całą klasą... itd..

szybkiego powrotu do zdrowia
........podpis.....
7 2 7
2010-02-08T16:33:58+01:00
Kochana Julko! Kraków, 30.11.2008 rok

Czytałam Twój list z ogromnym niedowierzaniem. Jeszcze teraz jestem w szoku i bardzo Ci współczuję. Po dłuższym zastanowieniu, stwierdziłam, że rzeczywiście do zakażenia mogło dojść przy okazji tej operacji. Domyślam się, że dla Ciebie musi to być straszne przeżycie.
Nie martw się, ja wiem, że zarazić się tym wirusem można tylko poprzez kontakt z zakażoną krwią, więc nie mam żadnych oporów, aby spotkać się z Tobą. Mówię o tym, bo wiem, że wielu ludzi nie ma świadomości, co to tak właściwie jest HIV. Wtedy niektórzy nawet są w stanie nie podać ręki chorej osobie, bo myślą, że się zarażą, a to przecież kompletna bzdura i chcę żebyś wiedziała, że ja tak nie uważam. Według mnie powinno się ludzi uświadamiać o takich sprawach, bo są one przecież bardzo ważne. Tymczasem ktoś, kto jest zarażony może poczuć się odrzucony przez społeczeństwo, a to jest najgorsze co może się stać. Wobec tego nie dość, że będzie źle się czuł fizycznie, to dodatkowo będzie słaby psychicznie. Ludzie przecież powinni zaakceptować to, że jeśli na świecie panują jakieś choroby, no to ktoś musi chorować, a przecież najgorsze co można wówczas zrobić, to odtrącić taką osobę. Mam nadzieję, że Ciebie to nie dotyczy i wszyscy otaczający ludzie Cie wspierają.
Tymczasem, jak tylko uda mi się załatwić urlop w pracy, przyjadę do Ciebie i razem pomyślimy co można zrobić z tym fantem. Jestem pewna, że wkrótce się zobaczymy i w cztery oczy porozmawiamy. Pozdrów całą swoją rodzinę.

Całuję Ania
7 2 7
2010-02-08T16:45:04+01:00
Droga Olu!
Na początku tego listu szczególnie chciałabym ci szczerze współczuć. Jeśli mogę ci jakoś pomóc to bardzo chętnie. Czułabym się tobie potrzebna. Wiedz, że modlę się do Boga Najwyższego o twoje zdrowie. Mam nadzieje, że mnie wysłucha i odzyskasz słuch. Zorganizowaliśmy też zbiórkę charytatywną na najnowszy aparat słuchowy. Mamy już 2000 tysiące. Staramy się jak możemy.
Z poważaniem ( wpisz swoje imię)
1 5 1