Mam za zadanie napisać tak jakby wypracowanie i mam 3 tematy nie wiem ktory łatwiejszy mysle ze mi pomożecie, trzeba na 2 podaniowe strony napisać.

1)To była niezwykła podróż. Wprowadź elementy opisu (np. baśniowe, niezwykłe miejsce, przedmiot, postać, pojazd) <- chodzi o opis miasta
2)Czy ulepszając sobie życie pod względem technicznym, stajemy się lepsi w sensie duchowym? Rozwiń i uzasadnij swoje zdanie.
3) Czy sztuka i literatura wogóle dzisiaj coś znaczą? Odpowiedz i uzasadnij swoje zdanie.


Blagam o pomoc za najlepsze wypracowanie dam max!!

1

Odpowiedzi

2009-10-09T22:25:21+02:00
To była niezwykła podróz:

Idąc do szkoły spotkałem niezwykłego gościa odpowiedział ze jest z przyszłości.Opowiedział mi dlaczego wrucił do tych czasów, dowiedziałem się ze cała planeta ma biedę i brak zywności i funduszy.Nie stojąc w miejscu poszedłem porozmawiać z prezydentem. Niestety nie mógł nic w tej sprawie zrobić
. Co się okazało coraz wiećej ludzi z przyszłości odbierało nam prace. Niestety nas zwalniali bo ludzie z przyszłosci pracowali za pół darmo. Trzeba było coś zrobić.Az w koncu dziecko wpadło na pomysł ze to wina tych co teraz zyją, bo to oni powinni stworzyć im lepsze jutro.Ludzie zaczeli pracowac, zoarganizowali sprzatanie i itp.Ludzie z przyszłosci zaczeli znikać i stał się lepszy świat. :)