Bardzo proszę o napisanie czy poniższy projekt wam się podoba .Jeśli tak to dlaczego.Natomiast jeżeli wam się nie podoba to dlaczego i powiedzcie jak wy byście to zrobili.
zadanie ma być zrobione na poziomie 1/2 gimnazjum.Bardzo proszę aby praca była bardzo ładnie napisana.

Młodzi obywatele działają
Projekt:Nasz plac
Uczniowie gimnazjum im.Jana Pawła II w Dobrym Mieście zrealizowali projekt "Nasz Plac", którego celem było zagospodarowanie terenu wokół szkoły.Gdy dyrekcja zaakceptowała pomysł,jego autorzy zorganizowali spotkanie informacyjne w szkole.Działania zaczęli od ogłoszenia konkursu plastycznego na projekt zagospodarowania placu.Nadeszło dużo propozycji,komisja konkursowa wybrała najlepszą,a wszystkie wyróżnione prace zaprezentowano na wystawie.
Kolejnym krokiem było spotkanie z potencjonalnymi sponsorami-firmami i instytucjami,które mogłyby pomóc w pozyskaniu materiałów,np, ziemi do wyrównania terenu,krzewów,drewna na ławki itp.,a także wsparłyby uczniów fachową wiedzą.Obecni byli m.in. pracownicy nadleśnictwa,przedstawiciel urzędu miejskiego ,geodeta.Wspólnie ustalono harmonogram działań oraz podliczono koszty.
W końcu nadszedł czas realizacji planu!Wieści z frontu robót publikowano na stronie szkoły oraz w gazetce szkolnej.Otwarcie Naszego Placu odbyło się w dniu Święta szkoły.Uczniowie przygotowali stoisko z dokumentacją swoich działań oraz wystawę makiet placu.

2

Odpowiedzi

2009-10-10T08:44:15+02:00
Moim zdaniem ten projekt jest świetny. To dobrze, że uczniowie, młodzi ludzie chcą robić też coś dla innych, nie tylko dla siebie. Bardzo dobry temat wybrałaś i napewno przejdzie. Mi się bardzo podoba. Twoja praca jest żywa, dynamiczna i właśnie o to chodzi.
2009-10-10T10:38:21+02:00
Moim zdaniem to jest świetnie napisane.
Wszystko jest opisane dokładnie i bezbłędnie.
Pomysł z projektem jest również świetny ponieważ wszystko będzie wykonane tak jak młodzież zaprojektuje.
Gratuluje.