Elo otuz mam napisac o

"udalo mi sie pokonac te trudnosc".napisz opowiadanie o sytuacji (rzeczywistej lub zmyslonej),ktura na poczatku sprawai Ci pewne klopoty,e\jednak swietnie udalo CI SIE Z NIMII PORADZIC .Uzyj wyrazów nazyajacych uciucia.
gdy jzu odpowiecie i uznam ze ta naprawde to prosze o usuniecie tematu a i ma to byc tak z conajmniej 5 lub 6 zdan tak do 11 zdan

2

Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-08T18:51:00+01:00
"udalo mi sie pokonac te trudnosc"

Zawsze wracając ze szkoły idę przez most na rzeczce. Sprawia mi to wielką przyjemność- mostek jest stary, ale bardzo ładny. Jednak wczoraj okazało się, że mostek zniknął. Byłam przerażona! Przecież nie ma innej drogi do domu. Musiałam się uspokoić i skupić. Wreszcie zobaczyłam grubą deskę i aż podskoczyłam z radości. To było moje wybawienie- mogłam ją położyć na brzegach rzeki i spokojnie pójść do domu.

P.S. Zmień formę na męską jakby co;)
2010-02-08T18:57:59+01:00
Rzeczą niemożliwą do zrealizowania wydawała mi się ta rozprawka, na początku nie miałem żadnego sensownego pomysłu, moje liczne próby zawodziły. Nagle wpadłem na pomysł...
Postanowiłem szybko zebrać myśli i napisać właśnie na ten temat. W końcu zaczęło mi wychodzić. Kilka razy sięgnąłem do słownika, aby mój nauczyciel był zadowolony.
Szybko się z tym uwinąłem, i o to jest opowiadanie o mojej pracy domowej.

///Praca jest zgodna z wytycznymi i napisana w unikalny sposób. Mam nadzieje, że pomogłem. Pozdrawiam Darmar93

Proszę o uznanie mojej odpowiedzi za najlepszą ;)