Potrzebuje zadanko z wosu. Jest dość łatwe i można kożystać z neta!! MOżNA!!
Odszukaj w prasie lub internecie sondaże przedwyborcze z dowolnych wyborów prezydenckich lub parlamentarnych. Wyraź swoją opinię na temat znaczenia sondaży dla decyzji wyborczych obywateli. :))

Bardzo mi zależy za najdłuższe NAJDłUżSZE dam najj! :>

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-09T19:26:30+01:00
Oto link do artykułu z prasy, tj gazety wyborczej
http://wyborcza.pl/1,76842,5859330,Juszczenko_bez_szans_w_wyborach_prezydenckich___wynika.html

według mnie sondaże przedwyborcze to manipulacja ludzmi. wiadomo ze nie wszyscy oobywatele wyglaszaja swoja opinie na temat wyborow a statystyki tworzone sa na podstawie garstki zebranych wiadomosci i uogolniane . wyniki sondazy twozone sa dla zyskania przewagi kandydujacego.
Wiadome jest ze jednostka ludzka zawsze pojdzie za wiekszoscia, sporadycznie wychyli sie przed szereg majac odwage cywilna. sondaze tworzone sa po to by nabrac zwyklych obywateli ktorzy zazwyczaj w sprawach polityki nie posiaddaja wlasnego zdania. Czesto mysla w ten sposob , ze :" kowalska zaglosowala na posla X to i jak na niego zaglosuje bo on tyle obiecał a ten poseł Y nie obiecal nic konkretnego"
sondaze maja wplynac na zmiane naszej decyzji. a raczej chca sklonic do do tego zebysmy szli za tłumem. Nie sluza one niczemu dobremu. bo mieszaja ludziom w glowach, negatywnie wplywaja na ich obiektywizm w ocenie sytuacji.
Mysle ze w jakis sposob pomoglam.
nie jestem pewna czy o tego typu prace ci chodzilo ale staralam sie.

Licze na NAj :)

Pozdrawiam:))