Odpowiedzi

2010-02-08T19:25:36+01:00
JUŻ PO PRÓBNYCH!!
Tak, to już po pierwszym stresie, który dopadł nas- trzecioklasistów. W tym miesiącu przyszło nam się zmagać z próbnymi testami gimnazjalnymi. Przez te 3 dni w naszej szkole panowała niezwykła atmosfera- wszyscy chodziliśmy ubrani na galowo i czuć było nutkę stresu, który towarzyszył nam prawie na każdym kroku. Najgorsi jednak byli nauczyciele, którzy aby nas zmobilizować do myślenia i przy okazji pograć na nerwach, mówili, jakież te testy nie są trudne, co okazało sie oczywiście nieprawdą, ponieważ wszyscy poradzili sobie z nimi znakomicie.
W pierwszy dzień przyszło nam się zmagać z przedmiotami humanistycznymi... w drugim stawialiśmy czoło przyrodniczym, a trzeciego relaksowaliśmy się przy języku angielskim [to zależy jaki masz w sql]. Oczywiście nie obyło się bez komentarzy typu: "niezbyt udana rozprawka", lub "zdecydowanie za dużo chemii".
Wykazaliśmy się jednak umiejętnościami, gdyż po ogłoszeniu wyników przez naszych kochanych psofów, okazało się, że średnia jest powyżej zadawalającego poziomu naszej pani dyrektor!
Te próbne egzaminy przybliżyły nam- uczniom III klas wygląd, tego najważniejszego dla nas egzaminu. Z pewnością ten "prawdziwy" będzie trudniejszy, i przyniesie ze sobą więcej stresu, ale miejmy nadzieje, że i z nim poradzimy sobie wyśmienicie.

Z gimnazjum w ..... umiek :)

pozdro:P
5 2 5