Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-08T20:38:09+01:00
Sobota 6 lutego
"Oczekuję wybaczenia mojej lekkomyślności"
Krzysztof Piesiewicz przerywa milczenie. Senator udzielił Szymonowi Hołowni dla Religia.tv pierwszego wywiadu od czasu wyjścia na jaw kompromitujących go materiałów. - Oczekuję spokojnego spojrzenia na moją osobę - mówił Piesiewicz.
- Nazwijmy to kryminalnym incydentem dokonanym przez złych ludzi - ocenia całą sytuację Piesiewicz w rozmowie z Hołownią. Czy może sobie coś zarzucić? - Tak, naiwność, lekkomyślność - mówi senator i dodaje: - Ale ta moja naiwność i lekkomyślność była często moją siłą.
Płażyński o Tusku: Nie róbcie z niego Stalina
- Donald Tusk staje się Machiavellim polskiej polityki - stwierdza Maciej Płażyński w wywiadzie dla "Polski". Jeden z "trzech tenorów" - założycieli Platformy Obywatelskiej, wzięty w "Dwa Ognie" ocenia działania urzędującego premiera.
Donald Tusk chyba dał się uwieść władzy, przyznał w wywiadzie dla "Polski" Maciej Płażyński. - Z ideowca zrobił się liderem, który w imię skuteczności przyznaje się nie do swoich poglądów. I ̇żeby mieć całą władzę staje się Machiavellim polskiej polityki - stwierdził i ocenił, że Tuskowi spodobało się "wycinanie" politycznych oponentów.
Niedziela 7 luty
Pijany rajd po dyskotece.
Są ofiary
Dwie osoby nie żyją, a trzy są ranne. Taki jest tragiczny finał nocnego wypadku nieopodal Sochaczewa, gdzie osobowy ford focus uderzył w drzewo. Policja sprawdza, kto kierował autem. Wszystko wskazuje jednak na to, że osoba prowadząca pojazd była pijana.
Do wypadku doszło o godz. 2.40 w miejscowości Brzozów Stary koło Sochaczewa (woj. mazowieckie) - napisał na platformę Kontakt TVN24 internauta Paweł.
Krewki staruszek: pięć przestępstw w trzy dni
Prowadził pod wpływem alkoholu, próbował wręczyć policjantom łapówkę, a potem im groził - a na dodatek nie stosował się do zakazów sądowych. 66-letni kierowca z Ozorkowa w ciągu trzech dni popełnił pięć przestępstw. Grozi mu za to nawet 10 lat więzienia.
66-latek po raz pierwszy został zatrzymany przez policję 4 lutego na ul. Kościuszki w Zelowie (Łódzkie), gdy pod wpływem alkoholu prowadził ciągnik siodłowy z naczepą wypełnioną dżemami. W czasie kontroli okazało się też, że mężczyzna ma dwa obowiązujące sądowe zakazy kierowania pojazdami.

- Podczas czynności wykonywanych przez funkcjonariuszy mężczyzna usiłował wręczyć im łapówkę w wysokości 700 zł w zamian za "zapomnienie o sprawie". Kiedy policjanci nie odstąpili od wypełniania obowiązków, zaczął im wygrażać - relacjonuje oficer prasowy policji w Bełchatowie Sławomir Szymański.
poniedziałek 8 luty
Aspołeczne cyborgi
Ponad połowa polskich dzieci od 8 do 14 lat nie wyobraża sobie życia bez komputera i internetu. To największy odsetek wśród europejskich dzieci. Terapeuci nie nadążają z przyjmowaniem na leczenie przestraszonych rodziców dzieci, które nie chcą odejść od komputera. Winią za to rodziców.
Młodzi XD to pierwsze pokolenie, które urodziło się w już w zcyfryzowanym świecie. Są świetnie obyci z technologią, a komputer to dla nich oczywiste narzędzie, tak jak dla ich rodziców – telefon, a dziadków – poczta. 95 proc. cyfrowych dzieciaków nie wyobraża sobie życia bez niego.
10-latek postrzelił
13-latka
Nieszczęśliwy wypadek w Zachodniopomorskiem. Podczas zabawy 10-letni chłopiec postrzelił 13-latka. Śrut utkwił w głowie poszkodowanego.
Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 15.00 w Suliszewie (gmina Choszczno) - poinformował w poniedziałek podkom. Artur Świerbiołek z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie.