Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-11T15:27:08+01:00
To wydarzyło się 3 lata temu, kiedy mialam 15 lat. Były wakacje. Razem z kolezankami postanowiłyśmy pójść wieczorem na spacer. Było już ciemno.
Niebo było bezchmurne. Świecił księżyc. Wokół nas cisza.... Postanowiłyśmy usiąść na ławeczce i obserwować niebo. Byłyśmy w parku. Niebo pełne gwiazd... Pomyslałyśmy: Piękna noc się zapowiada:) Rozmawiałyśmy i dalej patrzyłyśmy na niebo. W pewnym momencie zauważyłam na niebie jakiś dziwny obiekt. Świcił bardiej niż inne gwiazdy. Był tez o wiele większy. Kolezanki też to zauważyły. Pomyslałyśmy, że to może samolot. Ale to dziwne poruszanie się po niebie... w każdą strone. NIe przejmowałyśmy się tym. Dopóki nie zobaczyłysmy jak to spada z wielkim hałasem. Przerażone uciekłyśmy do domu. Pomyślałam że rano pójdę na pola uprawne i zobaczę na zboże. Tak odruchowo... Poszłam tam sama.
Pogoda była piekna, słońce świeciło, było bardzo ciepło. Wyszłam na górkę z której było widac to pole. W pewnym momencie poczułam że serce wali mi jak młot. Zobaczyłam kręgi w zbożu. szybko wróciłam do domu i opowiedziałam o tym mamie. Ona nie uwierzyła, Ja tez nie wierze w UFO ale to dało mi wiele do myslenia. Czy to możliwe że tamtego dnia widziałam UFO??


It happened 3 years ago, when she was 15 years old. Former holiday. Together with colleagues in the evening we decided to go for a walk. It was already dark.
The sky was cloudless. The moon shone. The silence around us .... We decided to sit on a bench and watch the sky. We were in the park. The sky full of stars ... We thought : A beautiful night to announce:) We talked and then watched the sky. At some point in the sky I noticed a strange object. Świcił bardi than other stars. He was also a lot larger. Colleagues are also noticed. we thought it can plane. But it's strange to move across the sky ... every page. Don' t taken over about it. Until we saw the decline as the great noise. Terrified escaped home. I thought that morning I go to the cultivated fields and see the grain. So instinctively ... I went there alone.
The weather was beautiful, the sun was shining, it was very warm. I went up the hill from which one could see the field. At one point I felt that my heart beats like a hammer. I saw the circles of the crop. quickly returned home and told my mother about it. She did not believe, I also do not believe in UFOs but this gave me a lot of thinking. Is it possible that the other day I saw a UFO?