Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-08T22:03:42+01:00
Kasia HEY!
I decided to write you this letter, unfortunately I do not have opportunities to be with you shortly to see and I know that now that the very need to talk to someone.
That is why in this way, somehow, I would like you to help and sustain the spirit.
I know that burst with Darek and that it is hard to you now. I understand what your going through because I recently had the same problem with that you know.
I know that now you are very sad and sorry that this, but I also know that you have done it right after what recently happened between you.
I ask you not to despair, cheer up. He was not worthy of you, you are a very good person and deserve better treatment and the person who will appreciate it.
If possible I would like next weekend to meet with you and talk quietly because the letter did not help you in all this talk and this helps a lot.
I want to repay you for everything because many times I pomogłaś.
Hold on there, it will be good, and I ask You cheer up.
Yours PatriciaHEJ Kasiu!
Postanowiłam napisać do Ciebie ten list, niestety nie mam możliwości żeby się z Tobą w najbliższym czasie zobaczyć a wiem, że teraz bardzo potrzebujesz tego żeby z kimś porozmawiać.
Właśnie dlatego w ten sposób chciałabym Tobie jakoś pomóc i podtrzymać na duchu.
Wiem, że zerwałaś z Darkiem i że jest Tobie teraz Ciężko. Rozumiem Ciebie co przechodzisz bo sama ostatnio miałam z tym problem o którym wiesz.
Wiem, że teraz jest Tobie bardzo smutno i że żałujesz tego, ale wiem również że zrobiłaś to słusznie po tym co ostatnio się między wami działo.
Proszę Cię nie załamuj się, głowa do góry. Nie był On Ciebie wart, jesteś bardzo dobrą osobą i zasługujesz na lepsze traktowanie i osobę która to doceni.
Jeśli będzie to możliwe chciałabym w następny weekend spotkać się z Tobą i porozmawiać na spokojnie bo list jednak nie pomoże Tobie w tym wszystkim a taka rozmowa bardzo pomaga.
Chcę się Tobie odwdzięczyć za wszystko bo wiele razy mi pomogłaś.
Trzymaj się tam, będzie dobrze i proszę Cię głowa do góry.
Pozdrawiam Patrycja