Odpowiedzi

2010-02-09T09:36:37+01:00
Moi rodzice od samego początku wychowują mnie zgodnie z wiarą uczą mnie szacunku do ludzi czasami muszą stanąć na głowie żeby sobie w domu dać radę ale też proszą pana boga o siłę żeby dał im siłę w codziennych trudach i za to szanuję i jestem wdzięczna że mnie urodzili kocham swoich rodziców
1 5 1
2010-02-09T09:40:45+01:00
Rodzina-najcenniejszy DAR od BOGA, jaki tylko można sobie wyobrazić!
Ja z moja rodzina jestem bardzo zżyty emocjonalnie. Nie wyobrażam sobie życia bez moich cudownych rodziców, choć wiem, że niestety kiedyś każdy odejdzie z tego świata.
Moim rodzicom zawdzięczam przede wszystkim moje cudowne życie- niczego mi nie brakuje, posiadam silne poczucie bezpieczeństwa.
Mamusia jest moją najlepszą przyjaciółką, z którą zawsze o wszystkim mogę porozmawiać. To Ona nauczyła mnie szacunku, pokory, tradycji i wiary Mama jest moim autorytetem i każdy, kto ją zna na pewno zgodziłby się ze mną!! Zawsze, co niedzielę chodzimy do kościoła, i zawsze(oczywiście wtedy, gdy nie mamy grzechu)przystępujemy do Komunii Świętej.
W Święta wszystko przygotowujemy zgodnie z tradycją. W piątki nie jadamy mięsa i zawsze przyjmujemy księdza z kolędą!
Tak dobrze jak dba o nas, tak samo dba o dom. Pomimo wielu zajęć i faktu posiadania psa, w domu nigdy nie jest brudno!! Mamunia potrafi sobie bardzo doborze zorganizować czas, dzięki czemu nigdy nigdzie się nie spóźnia.
Tatulko mój, również tak jak mama jest moim cudownym przyjacielem. Z tatą mam równie dobry kontakt, co z mamą. Zawsze pomaga mi, gdy mam jakieś kłopoty, zawsze służy dobrą radą. Często z tatą jeżdżę na spotkania RADY KOŚCIOŁA, gdyż mój tatuś jest, jej przewodniczącym, na tych spotkaniach poznaję problemy kościoła i ludności.
Jesteśmy bardzo religijną rodziną, tata zawsze na mszy niedzielnej czyta czytanie do wiernych. Oprócz tego Tatko udziela się także społecznie, pomagamy najbardziej potrzebującym w naszej miejscowości, zbieramy żywność i przekazujemy ją ubogim ludziom! Tatuś, tak jak mama jest godnym autorytetem do naśladowania!
Nie ma to jak kochająca rodzina, przy której człowiek czuje się bezpieczny i doceniony i nigdy nielekceważony! Żyjemy w prawdzie i miłości, bez złośliwości i przemocy.
Mam najwspanialsza rodzinę na ziemi i jestem bardzo szczęśliwy.
2 5 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-09T11:38:50+01:00
Z początku chciałabym napisać że najbardziej dziękuję im za to że mnie urodzili, że dali mi życie. Za to jestem im bardzo wdzięczna. A cenię i podziwiam ich za wytrwałość w wychowywaniu mnie. Za to że się nie poddają, choć często nerwy puszczają jak i mi tak i im. Ale bądź co bądź nadal jesteśmy rodziną. Cenię ich za atmosferę jaką stwarzają w domu, za tą prawdziwą rodzinną atmosferę. Im jestem starsza tym bardziej widzę ile trudu włożyli w moje wychowanie. Za to że nauczyli mnie żyć zgodnie z wiarą. Że wytłumaczyli mi jak żyć. Choć wiadomo że każdy idzie swoją drogą. Ale oni wskazali mi możliwą drogę, nie koniecznie tą mam iść ale jest ona tylko ich propozycją.
5 4 5