Przypomnij sobie pierwsze dni w gimnazjum i napisz o swoich wrażeniach w liście do koleżanki lub kolegi z byłej klasy.Wybierz tradycyjną wersje listy (nie e-Mail). Prosze o dobrą interpretacje listu spróbujcie się wcielić w moja osobę.

Potrzebne na jutro.

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-10T17:58:20+02:00
miejscowość, data
Cześć Basia!

Wyobraź sobie, że szkoła jest super! Jak wiesz, zaczęłam chodzić do gimnazjum i nie jest tak, jak się obawiałam. Jest ekstra! To są dopiero moje pierwsze dni, ale nie mam wątpliwości co do tego, że nie będę się nudzić :) Poznałam wiele ciekawych osób, ludzie w klasie wydają się być w porządku. Więc wszystko jest na dobrej drodze. Wychowawczyni jest miła. Nowa szkoła jest o wiele większa niż ta w podstawówce! Myślę, że będzie ok :)
A co u Ciebie? Jak Twoje pierwsze dni gimnazjum? Mam nadzieję, że trafiłaś równie dobrze jak ja. Z niecierpliwością oczekuję listu od Ciebie! Pozdrawiam i przesyłam gorące całusy!

Twoja Kasia :)
11 4 11
2009-10-10T17:58:59+02:00
Cześć Kasia

Dawno się nie widziałysmy. Musimy się spotkać.
Od września poszłam do gimnazjum, tylko szkoda że nie do twojego!
Pierwszy dzień był okropnie stresujący. Starszy uczniowie chodzili odważnie po szkole, gdyż ja nie znałam jeszcze szkoły. Była zachwycona piękną szkoła, lecz nie miałam w niej jeszcze kolegów. Zaczęły się pierwsze lekcje. Nauczyciele byli mili. Uczionie równiez. Już pod koniec dnia miałam kilka kolerzanek. A po miesiącu miałam już grono rówieśniczek oraz tych starszych kolerzanek.
Mam nadzieje że ty też czujesz sie w swojej szkole również dobrze.
Pozdrawiam cie i mam nadzieje że odpiszesz na mój list.
3 3 3