Odpowiedzi

2010-02-09T11:11:49+01:00
Miejsce, które dla mnie i jak sądzę dla wielu, wielu innych ludzi jest wyjątkowe to Obóz Koncentracyjny w Oświęcimiu. Nie jest on fajnym miejscem budzącym miłe odczucia, ale wręcz przeciwnie. To przerażające, ciemne, smutne, wręcz krzyczące ustami wszystkich zabitych tam ludzi obozowiskiem śmierci. Wyjątkowe jest, dlatego, że dzięki niemu, my młodzi niedouczeni ludzie możemy się dowiedzieć o przeszłości naszych przodków-rodzin!
Uczucia jakie towarzysza mi zwiedzając to miejsce to przede wszystkim smutek, żal i wewnętrzne cierpienie, mimo to ma cos w sobie intrygującego, cos dzięki czemu chce się tam wrócić i zgłębić wiedzę na jego temat.
2010-02-09T11:35:01+01:00
Pewnego cieplego popoludnia bylem smutny dlatego ze niemialem co robic chodzilem obijalem sie z kata do kata a babcia doradzila mi zebym poszedl do lasu na grzyby z dziadkiem no to poszlem.
Dziadek powiedzial ze pokarze mi domek lesniczy w lesie byl to gesty las olbrzymie,rozrosniete korony drzew dziadzio pokazal mi ten domek bylem zachwycony biegalem po chatce.
Od tamtej chwili cały czas przychodze do tamtego domku teraz wspominam moim dzieciom tamte chwile przy najbliszej mi okazji zabiore moja rodzine do tamtego miejsca.
2010-02-09T11:43:39+01:00
Dla mnie wyjątkowym miejscem jest park obok mostu. Jest tam miejsce do jeżdżenia na roweże, dużo chuśtawek i moje ulubione stół do gry w tennisa.Jest również wybieg dla psów. Chociarz zawsze jest tam dużo ludzi jest tam tyle miejsca że nie ma tam tłoków. Bardzo się cieszę że ten park jest niedaleko mojego domu.