Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-09T13:55:03+01:00
Czy współczesny świat jest pozbawiony wartości i zdominowany przez zło? Niestety coraz więcej ludzi, już nie ma żadnych wątpliwości odpowiadając sobie na to pytanie.
Jak również i ja ,podzielam tą opinię.
Często nawet zastanawiam się jak można być takim bezwzględnym i okrutnym zabijając innych ludzi. Czym kierują się zamachowcy terroryści?? Dlaczego nie posiadają żadnych wartości moralnych w swoich duszach.
W dzisiejszym świecie, włączając telewizje na obojętnie jakim kanale słyszy się tylko, zabił, porwał dla okupu, zgwałcił, podpalił, zamordował, grozi… . Czasem to aż strach wyjść z domu do sklepu, bo nie wiadomo czy akurat nas nie będzie nikt chciał zabić.
Świat jest zdominowany przez zło i coraz częściej można to zaobserwować, nie mówiąc już, ze jest także pozbawiony wartości, bo to już chyba wiadomo, bo jaki zły człowiek zabijając kieruje się wartościami??!! Żaden !!
W dzisiejszym świecie, człowiek zdolny jest zabić nawet za telefon komórkowy, nie zdając sobie sprawy z tego, że gdy on się „na chwilę wzbogaca” w ten telefon, człowiek ginie, cierpi jego rodzina.
Niestety, jeżeli człowiek sam nie zrozumie tego, ze jest zły my nic nie możemy z tym zrobić, nie chcąc być narażonym na zemstę zdemoralizowanego, zdominowanego przez zło i pozbawionego wszelkich wartości człowieka!
12 3 12