Odpowiedzi

2009-10-10T19:22:35+02:00
Moja ojczyna piękna, dobra.
Zawsze pomoże, wesprze.
Czy tak trudno o nią dbac, czy tak trundo kochać?
Pewnie ,że nie ona zawsze doradzi to co dobre, a co złe.
Gdy tak myśle jakie szczęście mam że na niej mieszkam, jak to dobrze.
Patrząc na niektóre kraje jakie biedne (ubogie), szkoda ludzi i ich nie zorganizowanych państw.
To kraj jeden z lepszych na świenie, nie najlepszy, nie jajgorszy.

Reszte sama to co ci przyjdzie podziękuj np. za to że się tu wychowałaś itp.
Najlepsza Odpowiedź!
2009-10-10T19:25:24+02:00
Kocham moją ojczyznę taką jaka jest. Nie zamieniłabym jej na żadną inną.
Lubię słuchac mojego hymnu narodowego na różnego rodzaju akademiach szkolnych i innych świętach.Jestem dumna z Historii Polski.
Cieszę się z Białoczerwonych kolorów które nosi nasza ojczysta flaga.
Według mnie kolory te pasują do nas.Kolor czerwony oznacza dla mnie krew jaką polacy oddali w walkach o nasze panśtwo. I o to by wogóle była ona na mapie. Natomiast kolor biały nadzieję na lepsze jutro. Zawszę bywają jakieś potyczki i błędy ale ja wiem ,że zawszę da się to naprawic i dziękuje moim rodzicą za to ,że jestem Polką.Nigdy nie chce wyjeżdżac z Polski.
Lubię przebywac w Warszawie i spacerowac po róznych muzeach.
Słucham z zaciekawieniem róznych legend i histori o naszej ojczyźnie.
Nie bardzo przepadam za pieśniami patriotycznymi ,ponieważ nie są w moim typie ale szanuję ludzi którzy lubią je słuchac.Podoba mi się w naszym Państwie to ,że obchodzimy ważne święta dla polakow tymu Konstytucja 3maja itd.I ,że zawsze jest o nich głośno i nie pozwalamy innym o tym zapomniec.
2009-10-10T19:39:10+02:00
Jestem Polakiem i każdy powinien kochać swój naród.
Patrioci to osoby które kochają ojczyznę. Choć wiele jest w tym kraju niedomówień to i tak wszyscy go bardzo kochamy. Gdyby nie nasi politycy, moglibyśmy się uważać za nawet najlepszy naród pod słońcem. Jednakże oni psują nam całą reputację światową, któtniami, romansami, łapówkami. Są kraje w których nie jest tak dobrze jak u nas. Wróćmy do historii, nasi dziadkowie i pradziadowie walczyli o niepodległą Polskę. Mieli tyle pasji w tym co robili, stawiali czoła wyzwaniom, nie bali się co będzie. Każdy z nich mówił do siebie ,, Niech zyje wolna Polska" i to zagrzewało i ch do daszej bitwy. Wiele rannych było, niektórzy zginęli w obozach pracy. Jednak wszyscy walczyli o ojczyznę. Czyli to wazna częśc naszego życia. teraz juz coraz częściej najmłodsza młodzież zapomina o tym co można zrobić dla ojczyzny, jak ją ratować.