Odpowiedzi

2010-02-09T16:50:40+01:00
Droga Aniu!

Na początku mojego listu chciałabym Cię zawiadomić, że jestem już w domu. U cioci podczas wakacji byłam dwa tygodnie. A ty, jak spędziłaś ostatni tydzień?

Niedawno przeczytałam fragment powieści Urszuli K. Le Guin pt. "Uczeń wielkiego maga". Powieść ta wywarła na mnie ogromne wrażenie, a szczególnie jej bohaterowie. Opowiada ona o przygodach maga Ogiona i jego ucznia Geda. Ogion-główny bohater powieści -zwrócił moją uwagę. Był łagodnym, spokojnym, podpierającym się grubą laską człowiekiem. Był siwowłosy, rzadko się odzywał, mało jadł i spał. Natomiast wzrok i słuch miał bardzo wyostrzony, a wyraz twarzy zasłuchany. Ogion był cierpliwy, odpowiadał na wszystkie pytania spokojnie. Cechowała go łagodność, nie onieśmielał i nie wzbudzał lęku.
Spodobał mi się jego charakter i osobowość.
Zachęcam Cię do przeczytania tej absorbującej książki! Jest ciekawa i zabawna. Koniecznie więc ją przeczytaj i napisz mi, co o niej myślisz!
Muszę już kończyć!
Pozdrawiam Cię serdecznie,
Kasia
P.S - Pozdrów rodziców
i odpisz
2010-02-09T16:54:19+01:00
Cześć Karolina
Na wstępie mojego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić i gorąco ucałować.
Piszę do Ciebie, dlatego, że chcę Ci opowiedzieć troszkę o tym co u mnie.
Zakochałam się!! Tak, zakochałam się. Pisałam z tyk Kacprem, wiesz opowiadałam Ci kiedyś o Nim. Spotkaliśmy się i poprosił mnie o chodzenie. Jeny.. Jaka ja jestem szczęśliwa. Kocham Go nad życie.. Choć znam Go od nie dawna.. Boję się, że mnie zostawi dla Aśki. Ta z 3 c. Ciągle rozmawia z Nim.. Gdy stoimy ze sobą na przerwie, to podchodzi do nas, raczej do niego niestety.. I mówi Mu o wszystkich. Nie zważa nawet na to, że ja stoję koło Niego.. Jestem o Niego zazdrosna. Wiem, że głupia jestem i że pomyślisz, że zwariowałam na Jego punkcie, ale nic na to nie poradzę. Gdy się spotykamy czuję motyle w brzuchu.
Czekam na Twoją szybką odpowiedz.

KINIA