Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-09T17:11:22+01:00
Gdybym miała możliwość poprosić greckich bogów o trzy rzeczy na pewno poprosiłabym o nektar i ambrozję gdyż dzięki nim bogowie są nieśmiertelni. Następną umiejętnością którą bym poprosiła na pewno byłaby to ich siła, ponieważ nikt nie posiada takich sił jak greccy bogowie np. herkules chciałabym mieć taką moc jak on.
Ostatnią rzeczą jest przemieszczanie się z ziemi do nieba jak np. czyni to Hermes grecki posłaniec. mogłabym prosić o wiele, wiele innych rzeczy jak np. rzucanie piorunami jak Zeus, w ten sposób miałabym władzę nad innymi.


mam nadzieję że ci się podoba
46 4 46
2010-02-09T17:13:51+01:00
Gdybym miała wybrać trzy dary wybrałabym powietrze, wodę i ziemię.
wodę wybrałabym ponieważ mogłabym być takim strażakiem w razie pożaru gasiłabym pożary lasów, domów i innych. nie musieli by się przy tym trudzić strażacy.pomagałabym podczas suszy. powietrze wybrałam bym by zaprzestac kataklizmom takim jak tornado i inne silne wiatry. wtedy ludzie w strefie najbardziej narażonych na takie kataklizmy mięli by łatwiej i nie tracili by swojego majątku.natomiast ziemie wybrałam bym by polepszyc uprawy, zapobiegała bym nie urodzajom.


Może być takie:):):):)???????????????
41 3 41