Prosze pomóżcie mi napisac sprawozdanie z wycieczki do muzeum musi być podany czas i miejsce kto uczestniczył o której godzinie że ,znajdują się tam eksponaty i wymienic jakie to eksponaty bardzo proszę mam to na jutro na ocenę praca ma być napisana od 1,5 strony do 2 stron dziękuję serdecznie z góry

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-10T14:50:59+01:00
Dnia 2 lutego 2010r. wybraliśmy się całą klasą 5a na wycieczkę do muzeum, w celu obejrzenia wystawy poświęconej eksponatom z Bitwy pod Grunwaldem.
Około godziny 8:30 zebraliśmy się pod szkołą i ruszyliśmy wraz z wychowawcami na przystanek autobusowy. Na miejsce dojechaliśmy około godziny 9:15. Dostaliśmy od wychowawcy bilety, które były sprawdzane przy wejściu do muzeum. Zwiedzanie wystawy zaczęło się o godzinie 9:30. Najpierw weszliśmy do sali głównej w której przewodnik wystawy przybliżył nam co wydarzyło się pod Grunwaldem, a następnie przeszliśmy korytarzem do kolejnej sali gdzie znajdowały się eksponaty. Można było podziwiać m.in. zbroje rycerzy, broń jaką walczyli, oraz słynne dwa nagie miecze podarowane królowi Jagielle przez zakon krzyżacki. Wystawa zakończyła się po godzinie 12. Na koniec dostaliśmy jeszcze foldery z opisem bitwy. Następnie poszliśmy na autobus, którym wróciliśmy pod szkołę, gdzie wszyscy rozeszli się do swoich domów.
Moim zdaniem warto było wziąć udział w tej wycieczce ponieważ była bardzo interesująca i dzięki niej mogliśmy bliżej poznać przebieg Bitwy pod Grunwaldem.