1.How are you ? I`m just writing to thank you for your letter and the beautiful glass chess set you sent me. It was a wonderful surprise !
2.I`m so sorry you couldn`t come and stay with us this summer , like you did last year . I miss you , and my birthday party wasn`t the same without you.
3.Still I managed to have a great time . It was a perfect , warm summer evening and we had the party in the garden . All my friends were there , including Vicky - you know , the tall blonde American girl who was visiting Maria last year. My mum made lots of snacks and a huge , fancy ice-cream cake.
4.Well , I have to gow now . Thanks again for the super present , and I hope I`ll see you next year . Write soon - I can`t wait to hear all about your summer adventure !
Lots of love , ; *

Bardzo was proszę ... Przetłumaczcie mi to ; )) tylko z czasami nie z tłumacza z googlee ;//
dajee naaaj ; )) ; **
tylko plis ;] wszystko elegancko i z czasamii ;p

1

Odpowiedzi

2010-02-09T18:04:38+01:00
Jak się masz? Piszę ten list, aby Ci podziękować za twoją kartkę i za przepiękny szklany zestaw szachów, który mi wysłałeś. To była niesamowita niespodzianka!
2. Przykro mi, że nie mogłeś przyjechać i spędzić z nami tego lata, tak jak w zeszłym roku.Tęsknię za tobą i muszę powiedzieć, że moje urodzinowe przyjęcie nie było takie same bez ciebie.
3. Mimo wszystko, udały mi się wakacje. Pewnego pięknego, ciepłego letniego popołudnia i zorganizowaliśmy imprezę w ogrodzie. Wszyscy moi przyjaciele tam byli, w tym Vicky- wiesz, ta wysoka blondynka z Ameryki, która odwiedzała Marię w zeszłym roku. Moja mama zrobiła mnóstwo jedzenia i wielkie lodowe ciasto.
4. Cóż, muszę już iść. Jeszcze raz dziękuję za świetny prezent i liczę, że zobaczymy się w przyszłym roku. Napisz szybko odpowiedź- nie mogę się doczekać, aby usłyszeć twoją wakacyjną przygodę.

Pozdrowienia