Małe zadanko proste ktos zarobi punktów

Napisz prace na wybrany temat (praca nawet na na pół strony na 5-6 zdań

tematy:
1.Twoje własne wspomnienia z pobytu na wsi
2.Opis miejsca, w którym zawsze się czujesz bezpiecznie
3.Opis wieczoru (zastosuj srodki poetyckie)

3

Odpowiedzi

2010-02-09T18:06:20+01:00
Uwielbiam jeździć do dziadka na wieś. Zawsze jest tam tak cicho i spokojnie. Domek dziadka jest drewniany taki w starodawnym stylu. Zawsze kiedy tam jestem to się nudzę gdyż mogę się wybrać na spacer do lasu z dziadkiem. Na jesień zawsze z dziadkiem chodzimy do lasu na grzyby.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-09T18:06:27+01:00
To był wspaniały wieczór, niezwykły dla mnie pod każdym względem. W końcu nie na codzień leży się na górskiej trawie, oglądając niebo, prawda? Pamiętam, jak z zapartych tchem przyglądałem się gwiazdom, tańczącym leniwie wśród jasnych jeszcze chmur. Byłem sam. Tylko ja i natura. Znużony codziennością po prostu przemijałem i wydawało się mi, że jeszcze nigdy nie słyszałem takiej ciszy. A cisza, to kapryśna przyjaciółka..
4 5 4
2010-02-09T18:17:58+01:00
Pewnego dnia mama oznajmila mi, ze jade na weekend do dziadkow na wies. Nie podobal mi sie ten pomysl, ale mama sie uparla i nie warto bylo sie klocic. Gdy juz dotarlismy na miejsce babcia wybiegla z domu i nas usciskala. Dziadka natomiast zastalem w ogrodzie za domem robiacego grila. Tak minal wieczor i poszlismy spac. Nastepnego ranka ledwo zdazylem zjesc sniadanie babcia poprosila mnie bym poszedl do sklepu, ktore znajdowalo sie 2km od ich domu.Idac tak droga podziwialem piekne widoki. W pewnym momencie zobaczylem chlopcow grajacych w pilke, jeden z nicz zawolal mnie bym z nimi pogral. Zgodzilem sie, calkowicie zapominajac o zakupach. Gdy wieczorem wrocilem do domu wszyscy byli na mnie zli. Od rodzicow dostalem kare i zabrali mi telefon.