Przypomnij sobie pierwsze dni w gimnazjum i napisz o swoich wrażeniach w liście do koleżanki lub kolegi z byłej klasy.Wybierz tradycyjną wersje listy (nie e-Mail). Prosze o dobrą interpretacje listu spróbujcie się wcielić w moja osobę.

Potrzebne na jutro.

1

Odpowiedzi

2009-10-11T11:38:31+02:00
Cześć ... (imię osoby do której chcesz napisać )
Bardzo ciesze się że w końcer napisałaś do mnie. Piszesz że u ciebie wszystko w porządku. Bardzo się z tego powodu ciesze ponieważ bardzo często chorowałas w tamtym roku.

U mnie także po staremu. Zmieniła się tylko szkoła, nauczyciele no i co najważnijesze koledzy i koleżanki. Ale nie mogę narzekać bo wszyscy są bardzo mili. Oczywiście gimnazjum to nie to samo co szkoła podstawowa dlatego bardzo pilnie wszystkiego tyrzeba się uczyć, ale jakoś sobie radze i mi wszystko wychodzi. Poznałam bardzo fajną koleżankę z którą od razu się zaprzyjaźniłam i jesteśmy najlepszymy przyjaciółkami. Ale trochę tęknię za tamtą szkołą i za moimi znajomymi. Ale w tej szkole jest równie bardzo fajnie. Mamy sympatyczną panią wychowawczynię która uczy nas polskiego. Lubię także bardzo pana od w-fu. Jest śmieszny i bardzo miły. Można by powiedzieć że ten rok szkolny zaczęłam świetnie i jestem zadowolona że wybrałam właśnie to gimnazjum.

Odpisz do mnie jak najszybciej i napisz przede wszystkim jak twoje wrażenia w nowej szkole. Sedecznie Cię pozdrawiam. Do szybkiego zobaczenia.

... (imię nadawcy listu)