Odpowiedzi

2010-02-09T18:28:56+01:00
Idę powórkiem i naglę zza krzaków wyskoczył wielki przerażająco wygladający pies.
Bardzo się wystraszyłam i ruszyłam pędem w stronę lasu.Pies biegł za mną cały czas aż pod sam lasek.Szybko weszłam do lasu by zgubić psa.Po kilku minutach zobaczyłam że pies już sobie poszedł i postanowiłam wrócić do domu.Wracając spotkałam mojego kolegę który powiedziałam że zginął mu duży łaciatypies.powiedilamże go widziałam koło lasu i że sięprawie na mnie rzucił.Marcin powieział ze jego pies jest grzeczny jak aniołek.Zdziwiłam się .Potem poszlismy go poszukać.
Gdy się znalazł okazało wieziałam że go widziałam koło lasu i że sięprawie na mnie rzucił.Marcin powieział ze jego pies jest grzeczny jak aniołek.Zdziwiłam się .Potem poszlismy go poszukać.
5 2 5
2010-02-09T18:48:40+01:00
Idę podwórkiem i nagle, zobaczyłem stary list, w którym było napisane, żebym najpierw szedł wzdłuż swojego domu, skręcił w prawo i wszedł do garażu, a zobaczę przed sobą następną wskazówkę. Zrobiłem tak jak było w liście. Gdy już wszedłem do garażu, faktycznie zobaczyłem następną wskazówkę. Pisało tam, abym pobiegł do domu, a dokładnie do kuchni na dole. Dotarłem tam, ale nic nie zobaczyłem. Wtedy zrobiłem sie bardzo głodny więc zajrzałem do lodówki, a tam kolejna wskazówka. Pisało tylko, abym poszedł do sąsiada. Zdziwiłem się, ale cóż, szedłem według wskazówek. Gdy już byłem na miejscu, na wycieraczce zobaczyłem kolejny list, tym razem ostatni. W nim kazano mi żebym poszedł do garażu, i znalazł coś czym można kopać ziemię. Pobiegłem i wziąłem łopatę. I odkopał kawałek ziemi koło furtki. Odkopałem i znalazłem. Stare pudło, a w nim było pełno cennej biżuterii. Dziwne, ale znalazłem skarb!
3 3 3