Odpowiedzi

2010-02-09T18:55:17+01:00
Złota mysl:
nigdy nie popełniac tego samego błedu
2010-02-09T18:55:28+01:00
Każdy początek dnia jest inny, rano nie wiemy jeszcze, co przyniesie ze sobą rozpoczynający się dzień, tyle różnych rzeczy może się wydarzyć.

W słoneczny dzień łatwiej jest zachować pogodę ducha i mężnie znosić przeciwności losu.

Żeby przekazać jakieś wielkie idee, trzeba użyć wielkich słów
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-09T18:58:37+01:00
Oczekiwanie, że coś miłego się wydarzy, to niemal połowa przyjemności. (Ania Shirley)


To taka wielka ulga, gdy można się odezwać, ilekroć ma się na to ochotę, i gdy nie trzeba wysłuchiwać, że dzieci nie powinny się odzywać nie pytane. (Ania Shirley)


Żeby przekazać jakieś wielkie idee, trzeba użyć wielkich słów. (Ania Shirley)


Zawsze robi mi się smutno, gdy coś miłego się kończy. Co prawda zawsze można mieć nadzieję na coś jeszcze milszego, ale co do tego nigdy nie ma pewności. (Ania Shirley)

Taki ranek, jak dziś, sprawia, że opuszczają mnie wszystkie smutki. Rano nigdy nie zdarza mi się być na dnie rozpaczy. (Ania Shirley)


Sny na jawie mają to do siebie, że nie trwają zbyt długo, przychodzi taki moment, gdy trzeba przestać marzyć, a to bardzo boli. (Ania Shirley)


* Każdy początek dnia jest inny, rano nie wiemy jeszcze, co przyniesie ze sobą rozpoczynający się dzień, tyle różnych rzeczy może się wydarzyć. (Ania Shirley)


W słoneczny dzień łatwiej jest zachować pogodę ducha i mężnie znosić przeciwności losu. (Ania Shirley)


Gdy czyta się różne smutne historie, łatwo jest sobie wyobrazić, że bohatersko stawiamy czoło trudnościom, znacznie trudniej jest poradzić sobie z nieszczęściem, które naprawdę nas dotyka. (Ania Shirley)


Nie ma sensu przywiązywać się do miejsc, od których i tak zostaniemy oderwani. Tak trudno jest się potem odzwyczaić. (Ania Shirley)


Prawie każda sytuacja ma swoje dobre strony, wystarczy tylko postarać się je zobaczyć. Oczywiście trzeba w tym celu okazać zdecydowanie i silną wolę. (Ania Shirley)


Jeżeli się wie, że ktoś chce naszego dobra, nie można mu brać za złe, gdy czasami nie wszystko wychodzi tak, jak powinno. (Ania Shirley)


mam nadzieje ze pomoglam