Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-09T20:06:54+01:00
Kraków , 5.09.2009.r
Droga Maju !
Piszę do Ciebie ponieważ niedługo z klasą wybieramy się na wycieczkę zagraniczną samolotem a ja strasznie się boję przez te ostatnie katastrofy.
Mama codziennie mnie uspokaja i mówi , że nam na pewno nic się nie przytrafi , ponieważ tamte to przypadki.Ale coraz częściej słyszę o wypadkach samolotów gdzie ginie po 150 osób ! Ten fakt bardzo mnie przeraża.Boję się także turbulencji.Mówią co chwilę w telewizji że nad Włochami i Grecją ostatnio są one najmocniejsze.Z dnia na dzień zbliża się wycieczka , a ja coraz bardziej się boję.Mam straszne wizje , śnią mi się koszmary.Ty pewnie nie miałaś takich obaw.
Maju jak przeczytasz ten list to szybko do mnie zadzwoń , bo wiem że jako jedyna mnie uspokoisz i przekonasz do wylotu do Turcji.
Czekam na odpowiedź !

=)
3 3 3
  • Użytkownik Zadane
2010-02-09T20:15:18+01:00
miasto, Data -->
Droga (imie)

akapit>Cześć! (tu jakieś pierdoły, jak na wstęp ;)) )
akapit> Słyszałam, że wybierasz sie na wakacje do (gdzieś za granicą,wymyśl sobie gdzie). Mam nadzieje, że dojedziesz, cała i zdrowa. Teraz nie można się nigdzie czuć bezpiecznie. Na grodze pełno wypadków, statki toną,samoloty i metra wybuchają... Trochę się obawiam o Ciebie. Miejmy nadzieję że będziesz miała spokojną podróż, bez żadnych niespodzianek.(możesz tu dopisać coś od siebie,pozmieniać, poprzestawiać itp.)
akapit>( tutaj napisz tylko zakończenie w stylu ' pozdrawiam Cię, tesknie')

imie i nazwisko

mam nadzieje że pomogłam :D

o kurde, dopiero teraz się skapłam, ż moja wypowiedź to nie na temat;//
ale możesz wykorzystać to co napisałam. :)
2 3 2