Odpowiedzi

2010-02-09T20:24:17+01:00
Przykład:
123 Flash Menu 3.5
Darmowy program do tworzenia stron www oraz stron internetowych. Dodatkowo program potrafi stworzyć elementy dla stron internetowych we Flashu. Po tym jak skończymy elementy Flash lub Menu program generuje nam kod, który umieszczamy na stronie internetowej. Program ma w sobie około 100 szablonów stron internetowych.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-10T00:29:23+01:00
Pajączek to program do tworzenia stron WWW. Zarówno prostych serwisów w HTML czy XHTML, jak również rozbudowanych, tworzonych w PHP, JavaScript, CSS i mySQL. Pajączek zawiera świetny edytor tekstowy z dziesiątkami schematów kolorowania i graficzny edytor WYSIWYG dla początkujących. W program wbudowany jest klient FTP i WebDAV oraz narzędzia weryfikacji kodu, odsyłaczy, pisowni, synchronizacji, obsługi baz danych, a także wiele gotowych szablonów stron. Dzięki tym cechom Pajączek stanowi doskonałe i wszechstronne narzędzie pomocne w budowaniu zarówno prostych jak i skomplikowanych witryn internetowych.

Pajączek Professional to nasza największa duma. Otrzymaliśmy wiele nagród za ten program (np. Produkt Roku wg PC World, Produkt Roku PC Kurier, Chip Tip i inne...), a liczba jego użytkowników wciąż rośnie. Nie ma chyba osoby w Polsce, mającej coś wspólnego z tworzeniem WWW, aby nie znała tej nazwy. Wersja Professional to program dla ambitnych użytkowników, którzy chcą mieć pod ręką w zasadzie wszystko co potrzebne każdemu profesjonaliście.

Nawet w najwyższej wersji Professional, Pajączek jest wyjątkowo tani w porównaniu do innych, konkurencyjnych programów. Aby uczynić go jeszcze bardziej dostępnym, stworzyliśmy wersję Standard, która oferuje mniej funkcji niż jej starszy brat, ale jest znacznie tańsza i z jej pomocą można także stworzyć interesującą stronę internetową.