Odpowiedzi

2010-02-09T21:00:27+01:00
O tym wyjeździe marzyłam od roku. Jednak zawsze coś mi wypadało. Na szczęście udało nam się wkoncu znaleźć czas. Mama oznajmiła , że w najbliższy wekkend wyjazd do spa w Poznaniu ! Omal nie popłakałam się z radości !
Na miejscu byłyśmy około godziny 9.30 zupełnie zmęczone dlugą i wyczerpującą podróżą zatłoczonym autobusem. Jednak , gdy stanełyśmy przed wielkim gmachem hotelu spa prawie padłyśmy z wrażenia ! Hotel był duży , a wokół niego roztaczał się piękny ogród.Weszłyśmy do środka, gdzie czekała na nas już pani recepcjonistka. Dała nam klucz do pokoju i ulotkę z usługami spa. Weszłyśmy do pokoju , który znajdował się na drugim piętrze. Nasz apartament był przestronny , ściany były w stonowanych kolorach ,a na środku stało wielkie , drewniane łóżko , na którym leżały fioletowe , atłasowe poduszki. Byłyśmy wprost zachwycone ! Potem poszłyśmy obejrzeć łazienkę , która także nas zachwyciła. Były tam aż dwie wanny , w tym jedna z jacuzzi. Gdy już skończyłyśmy zachwycać się pokojem postanowiłyśmy wziać prysznic . Następnie udałyśmy się na basen . Weszłam do wody , a tam przykra niespodzianka - spodziewałam się cieplutkiej wody ,a tu ... lód ! Na szczęście okazało się , że w tym basenie celowo znajduje się taka , a nie inna woda. Pani masażystka zaprowadzila nas na basen z dość ciepłą wodą.Po szaleństwach na basenie poszłyśmy na serię masaży. To dopiero była atrakcja ! Nigdy nie czułam się tak odprężona ! Gdy skończyły się masaże udałyśmy sie jeszcze na maseczkę z gliny , po czym zmęczone całym dniem poszłyśmy na pyszną kolację. Po kolacji zmęczone poszłyśmy spać. Zasnęłam z mamą właściwie momentalnie.
Następnego dnia spakowałyśmy się i wróciłyśmy do domu. Ten wyjazd wspominam jako jeden z najlepszych w moim życiu. Do domu wróciłam odprężona i gotowa na nowe wyzwania ! Mam nadzieje , że jeszcze kiedyś pojadę w to niezwykłe miejsce.

licze na NAJ