Odpowiedzi

2010-02-10T15:19:00+01:00
Ak poderwać dziewczynę? Ta notka poświęcona jest specjalnie dla chłopców =D Szczerze mówiąc to ja, jako dziewczyna nie mam raczej doświadczenia w podrywaniu... dziewczyn :P Ale również jako dziewczyna mogę napisać wam chłopcy pare takich informacji, z których mniej więcej dowiecie się jak lubią być podrywane dziewczyny.

1. Szczególną uwagę zwróć na swój wygląd. Dobrze jest zrobić dobre wrażenie. To, że jesteś mega przystojny nie zawsze wystarczy =D Dziewczyna musi widzieć też czyste, schludne ubranie, czyste ręce i paznokcie.

2. Uśmiechaj się do tej dziewczyny. Raczej nie zgrywaj gbura i macho, większość dziewczyn tego nie lubi, chociaż zdarzają się i takie, które na to lecą.

3. Zadbaj o to, żeby dziewczyna zauważyła Twoje pełne zainteresowania spojrzenia. Napewno będzie jej miło :)

4. Pokręć się trochę przy niej. Tylko pamiętaj, nie łaź za nią wszędzie krok w krok... to może być nawet zabawne ale robi się też nużące.

5. Niemal każda dziewczyna lubi być adorowana. Może pokusisz się o tajemnicze liściki do nie, może podrzuć jej do plecaka kwiatek? Niech wie, że jest ktoś, komu na niej zależy.

6. Rozmawiaj z nią. Wiem, że to może być trudne, ale spróbuj cierpliwie wysłuchać jej paplaniny na temat koleżanek, kolegów, szkoły, lekcji, rodziny itd. Dziewczyny często mają nieźle gadane, ale jeśli jej wysłuchasz to już będzie plus :)

7. Wiele dziewczyn uznaje zasadę, że to chłopak robi pierwszy krok. Jeśli wię ta Twoja piękna nie robi krzywych min na Twój widok to może warto podejść i zagadać do niej? Przecież nic przy tym nie stracisz, a zbliżysz się do celu.

8. Wieczorem, przed pójściem spać wyślij jej miłego sms-a na dobranoc, może jakiś fajny wierszyk? Ale uważaj co piszesz, bo taki zbyt "szczery" sms może ją trochę wybić z rytmu :)

9. Każda dziewczyna lubi komplementy. Możesz więc pare miłych uwag pod adresem swojej lubej rzucić. Ale uwaga! Nie daj plamy, komplementy mają to do siebie, że muszą być przemyślane. Z wyczuciem i odpowiednie do sytuacji.

10. Jeśli jesteś dość odważny i znasz dziewczynę dłużej to może zaproponuj radkę? Jakiś spacer?
1 5 1