Odpowiedzi

2010-02-10T15:30:38+01:00
Drogi scroogu !
na poczatku moje go listu musze zaczac niemilko ponieważ zachowujesz się wedlug mnie bardz o brzydko wobec innych powinienes zmienic swoje postepowanie bo jezeli nie to inni tez sie odwroca wedlug ciebie i tez beda niemili dla ciebie wiec radze ci zmienic twoje postepowanie i zmiany wobec innych.
czesc.................
2010-02-10T15:36:55+01:00
Drogi Scroogu!
Nadchodzi Wigilia. Święty czas. Wszyscy w koło są dla siebie mili i serdeczni! Wszyscy kupują sobie prezenty i składają sobie życzenia. To właśnie jest w Świętach najpiękniejsze! Ta dobroć , która jest wszędzie. W sercu każdego dobrego człowieka. Wiem , że ty również jesteś dobrym człowiekiem , który ma w sercu dużo miłości. Myślę, że gdybyś zechciał zmienić swe postępowanie wszyscy by się zaczęli do Ciebie pogodnie uśmiechać i tak jak oni przeżyłbyś ten niezwykły, święty okres. Najmocniej wierzę, że tak właśnie będzie! Składam Ci serdeczne życzenia : zdrowia , szczęścia , pomyślności i tego byś zmienił się na leprze. Pozdrawiam!
Przyjaciel.
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-10T15:39:50+01:00
Oczywiście w prawym gornym rogu piszesz Date.

Witam cie Scrooge.

Na początku mojego listu chciałabym ci powiedzieć że te Święta są naprawde wyjątkowe. I mam dla Ciebie bardzo dobra propozycje.
Życie jest takie Piękne. LEcz dla Ciebie moze być krótkie. Tyle Osób zraniłeś. Twoja najbliższa jedyna rodzina oddala się od Ciebie. Każdy myśli że jestes najgorszy. Niechciałbyś się zmienic? Popatrz na to z Innej strony. Każdy mówi że jestes zły i okrutny.Są Świeta każdy przebacza sobie różne błedy i przykrośći. Tobie też moga wybaczyc. Tylko musisz chciec. Dzieci przechodząc obok Ciebie Boją sie i uciekają, ludzie nie chca z Tobą Rozmawiac. W przyszłości twoje sumienie zacznie Cie poruszać i będzie Ci z tym bardzo cięzko. Piszac do Ciebie ten list myśle że da to Ci do Zrozumienia że zraniłes Wiele Osób,i że postarasz się to zmienic w co watpiee. Twojej rodzinie jest bardzo smutno że za marne grosze kazesz pracowac w święta, dzien i noc biednemu człowiekowi za marne grosze. Scrooge Prosze zastanow się nad swoim zachowaniem. Bo to naprawde jest bardzo ważne jak się zachowuejsz czy masz uczucia czy nie. I czy masz jeszcze Sumienie które Cię porusza, i że sie zmienisz dla ludzi ktorych kochasz.
Mam nadzieje ze zrozumiałes to co do Ciebie napisałam i że się zmienisz. I że da Ci to bardzo dużo do Myslenia. Wesołych Świat i Szczęśliwego Nowego roku.

Podpis.

Mam nadzieje że pomogłam :)
2 3 2