Odpowiedzi

2010-02-10T16:48:55+01:00
CV


Dane osobowe:

Imię i nazwisko: Wacek Placek
Adres: ul.Wiejska 10, 00-950 Warszawa
Telefon: (0-22) 1234567
Data urodzenia: 29 luty 1970r.
Stan cywilny: wolny

Wykształcenie:

1999-2000 Studia Podyplomowe Zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie.
1996-1997 Kurs Samodzielnego Księgowego w firmie Frąckowiak i Partnerzy w Warszawie, ul. Miodka 88. 1989-1994 Studia Wyższe w Akademii Ekonomicznej, kierunek Finanse i Rachynkowość.
1985-1989 Liceum Ogólnokształcące nr XXI w Warszawie.

Doświadczenie praktyczne:

Od 1.01.1998 do chwili obecnej samodzielne stanowisko finansowo-ekonomiczne. Konsultant.
Od 1.10.1994 do 31.12.1997 stanowisko księgowego w "WARTEX S.A."

Dodatkowe kwalifikacje:

Języki obce:

język angielski- bardzo dobra znajomość,
język niemiecki- dobra znajomość,
język francuski- znajomośc na poziomie komunikatywnym,
Obsługa komputera w zakresie pakietu "Office",

Prawo jazdy kat.B i C

Zainteresowania:

Sport, astronomia z matematyką, muzyka alternatywna.LIST MOTYWACYJNY

Szanowni Państwo!

list motywacyjny - miniatura - kliknij aby powiększyć Z ogłoszenia nr 2222, zamieszczonego w dodatku o pracy "Rzeczpospolitej" z 11.06.2004 r., dowiedziałem się, iż poszukują Państwo kandydatów na stanowisko asystenta kupca w dziale sprzedaży. Poszukuję takiej pracy, a podjęcie jej w Państwa firmie - znanej i renomowanej w branży spożywczej - dałoby mi możliwość zdobycia nowych kwalifikacji i byłoby zgodne z moimi predyspozycjami oraz z dotychczasowym doświadczeniem zawodowym.

W trakcie nauki w liceum ogólnokształcącym przez trzy lata byłem przewodniczącym szkolnej spółdzielni "Plastuś", zajmującej się sprzedażą uczniom produktów spożywczych i materiałów papierniczych - nabyłem zatem doświadczenia w sprzedaży, negocjacjach z hurtowniami, organizowaniu pracy sobie i innym, sprawnie przewodziłem zespołowi (świadczą o tym wyniki finansowe spółdzielni i nagrody kuratorium), umiem współpracować w grupie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem również podczas prac wakacyjnych w sklepie wujka oraz w innych firmach (kolportaż gazet). Spełniam także inne, sformułowane w ogłoszeniu wymagania: jestem młody (19 lat) i dyspozycyjny. Szybko się uczę i chętnie podejmuję nowe wyzwania.

Chciałbym wykorzystać te atuty w pracy z korzyścią i dla firmy, i dla mojego rozwoju zawodowego. Jeżeli moje kwalifikacje okażą się wystarczające, proszę o kontakt i wyznaczenie dogodnego dla Państwa terminu spotkania.


Wpisz tylko swoje dane i bedzie dobrze : )

Licze na naj : p pzdr.
4 4 4
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-10T20:36:29+01:00
LIST MOTYWACYJNY
Joanna Kowalska Wrocław, dn .......
ul. Nowa 15/20
82-500 Wrocław
Pani
mgr inż. Maria Nowak
Dyrektor
Przedsiębiorstwo handlowe
"MEBLEX"

Szanowna Pani Dyrektor

Z dużym zainteresowaniem przeczytałam Waszą ofertę pracy zamieszczoną w Kurierze Wrocławskiem z dnia 22 stycznia 2010 roku. Po uważnym przestudiowaniu Waszych wymagań jestem przekonana, że bardzo dobrze spełniam wszystkie stawiane przez Was warunki i doskonale nadaję się do podjęcia pracy w Waszym przedsiębiorstwie na stanowisku referenta ekonomicznego.

W ubiegłym roku z wynikiem bardzo dobrym ukończyłam Technikum Ekonomiczne nr 1 we Wrocławiu i zdobyłam tytuł technika ekonomisty. Posiadam więc odpowiednie wykształcenie i umiejętności do wykonywania pracy referenta ekonomicznego. W trakcie nauki bardzo dobrze poznałam zasady rachunkowości, organizacji przedsiębiorstw oraz podstawy ekonomii.

Nauczyłam się też dobrze obsługiwac komputer . Potrafię pracowa w środowisku Windows. Potrafie tez redagowac pisma w różnych sprawach oraz obsługiwac urzadzenia techniki biurowej. Dobrze znam zasady obiegu pism.

Mam równiez zalety, które predestynuja mnie do pracy na tym stanowisku. Znam dobrze w mowie i pismie jezyk angielski. Potrafie pracowac w zespole i bardzo szybko sie ucze. Jestem tez dyspozycyjna, komunikatywna i kreatywna.

Mam nadzieje, ze szczegoly dotyczace mojej przydatnosci do pracy w Waszym przedsiebiorstwie bede mogla przedstawic w czasie bezposredniej rozmowy, w dowolnym terminie, zaproponowanym przez pania dyrektor.

Z wyrazami szacunku
Joanna Kowalska
W załączeniu przesyłam:
1. kwestionariusz osobowy
2. CV
3. Swiadectwo maturalne

2 3 2