Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-02-10T17:49:06+01:00
Najważniejszym jego wydarzeniem było wtedy gdy on podczas wakacji wrócił do swej rodzinnej miejscowość gdzie tak na prawdę zobaczył że jego matka nie żyje i odczuł to i się po tym wydarzeniu bardzo zmienił .
2010-02-10T18:00:09+01:00
Moim zdaniem najważniejszym wydarzeniem z życia Marcina Borowicza było to, kiedy musiał opuscić swój rodzinny dom i wyjechać do gimnazjum w Klerykowie , ponieważ jego rodzice nie mieli pieniędzy na wynajęcie nauczyciela, aby Marcin miał lekcje indywidualne. Wtedy Marcin to bardzo przeżył .
Kolejnym z ważnych wydarzeń było to, gdy poznał że w szkole będzie uczył się języka rosyjskiego . Lekcja języka polskiego wyglądała tak , że uczono się wszystkiego po rosyjsku, nie wolno było mówić po polsku.
Następne było to, że musiał przyjąć nowe zasady, nie było można rozmawiać na terenie szkoły po polsku w ogóle nic.
Później Marcin przeżywa swoja pierwszą miłość do Anny Stogowskiej - "Biruty" , lecz oni w ogóle nie rozmawiali wtedy. Codziennie spotykali się rano w parku, ponieważ oby dwoje przygotowali się do matury. Wtedy to nadaje tej ich miłości jakiś nastrój ._________________________________________________________________
Nie wiem czy tak moze być . Ja bym tak napisała . :) :P