Odpowiedzi

2010-02-10T17:54:18+01:00
Mój wymyślony pojazd to samochód, które drzwi otwierają się w górę oczywiście musi być koloru niebieskiego (bardzo lubię ten kolor), musi być też otwierany dach, w środku tapicerka jest ze skóry (obojętnie jakiej), auto musi się składać z 7 foteli, które się składają pod odpowiednim kątem i najważniejsze musi być szybki. To jest mój wymarzony oraz wymyślony pojazd.

Mam nadzieję że pomogłam i uznasz moją pracę za najlepszą:)
1 3 1
2010-02-10T18:14:48+01:00
Pojazdem, którym chciałbym się poruszać się codziennie jest latająca, duża deskorolka. Miałaby czerwony dach, czarną kierownicę oraz ogromny fotel dla kierowcy.
Latając mrugałyby kolorowe światła, ponieważ inni którzy by latali mogliby na mnie wpaść. Cała deskorolka była by koloru niebieskiego. Była by prostokątna. Na jednej stronie był by obrazek latającego ptaka, a na drugiej stronie był by latający człowiek. W locie wyglądałby jak orzeł. Wchodząc do pojazdu szłoby się po zielonych schodach, a wychodząc z drugiej strony natomiast po pomarańczowej macie. W środku był by stojak na herbatę lub inne napoje, miejsce na klatkę lub kojec dla zwierzątek, piękne meble. Lampka oraz biurko, żeby można było czytać i obrabiać książki i lekcje. Każdy kto by wsiadał do deskorolki dostawałby picie, jedzenie, ciastka oraz wiadomość powitalną. Deskorolka latałaby na wodę.
Moim zdaniem gdyby było na świecie więcej takich pojazdów, każdy chciałby takimi latać i świat byłby mniej zanieczyszczony.Bardzo chciałbym mieć taką deskorolkę, ponieważ rzeczywistość była by prostsza.
1 3 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-10T18:29:05+01:00
Moim wymyślonym pojazdem jest samochód.Jestem dziewczyną i bardzo lubię czerwony więc ten mój wymyślony samochód będzie czerwony lubię szybką jazdę więc to musi być samochód sportowy coś w stylu ferrari albo porsze.Lubie wygodny styl życia więc fotele muszą być skórzane,profilowane i ocieplane.W wolnym czasie lubię posłuchać głośnej muzyki z tego właśnie powodu w owym samochodzie sprzęt musi być najlepszej klasy.Pulpit w samochodzie musi być drewniane zegary chromowane a skrzynia biegów automatyczna.Kierownica skórzana z wmontowanym systemem nawigacji,felgi chromowane,opony niskoprofilowane gdyż takie opony trzymają się lepiej powierzchni.A także chcę aby ten samochód był samochodem ekologicznym musiał by być napędzany bateriami elektrycznymi.

Mam nadzieję że pomogłam i liczę na najlepszą.
(8-)
5 4 5