Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-10T18:04:46+01:00
Ile zdań ? Kopciuszek miał macochę i podłe siostry. Dziewczyna miała również dobą wróżkę. ppewnego dnia ogłoszono że obędzie się bal w zamku. Macocha nie pozwaała dla kopciuszka jechać ponieważ kazała jej sprzątać. Lecz kopciuszek poprosił wbóżkę o nowy strój na bal i karetę która była wielką dynią. Sprzeciwiła się macochy i pojechała. Spodobała się dla księcia i uciekła żeby nie zauważyła jej macocha. Zgubiła pantofelek. Książe szukał tej właściwej dziewczyny w której się zakochał. I wkońcu ją znalazł.
8 4 8
2010-02-10T18:11:28+01:00
Zyl sobie kopciuszek ze swoim ojcem, po smierci matki ozenil sie z wdoda, ktora miala dwie siostry, kropka w kropke podobna do matki. Byly brzydkie i zarozumiale jak ich matka. Ojciec kopciuszka musial wyjechac w pewniej sprawie i zostawil go z macocha i jej corkami. Przyrodnie siostry wszystko co miala piekne po palily, nic jej nie zostalo oprocz kuchni. Traktowalty ja jako kucharke, sprzetaczke i krawcowa.
Pewnego dnia podwladny ksiecia oglosil z calym krolestwie, ze odbywa sie bal, na ktorym wybierze wybranke swojego serca. Macocha i jej corki elegancko sie urbaly i daly zajecie dla kopciuszka , zeby sie nie nudzil jak one beda sie bawic. Ale kopciuszek tez poszedl pomogly jej golebie, ktore mieszkaly za zamkiem. Ksiaze zakochal sie w Kopciuszku i ja poslubil.
Wesele trwalo 7 dni i 7 nocy. Kopciuszek wybaczyl Macosze i przyrodnim siosrtrom.

Pozdrawiam i licze na naj ;)
9 4 9