Odpowiedzi

2010-02-10T18:30:57+01:00
Porą roku, ktorą najbardziej lubię jest lato, gdyż jest wtedy słonecznie i radośnie.W lecie przypadają wakacje, co jest przerwą pomiędzy kolejnymi rokami szkolnymi, słuząca do nabrania energii na kolejny rok nauki w szkole.
W lecie można robić mnóstwo rzeczy, np.czytać ksiązki, na które w roku szkolnym nie miało się czasu. Można również uprawiać sporty zarówno wodne jak i te na lądzie. Jest to dobry sposób na przebywanie na powietrzu i dotlenienie mózgu ale także na miło spędzony czas z przyjaciółmi.
Wiele ludzi wyjeżdża w lecie na urlop do znajomych, w góry, nad morze, zarówno do Polski jak i za granicę. Ja osobiście bardzo lubię takie wyjazdy, zawsze wracam z nich pełna(y) miłych wrażeń i wspomnień.
Uważam lato za najlepsza porę roku własnie dlatego, że jest ciepło i ma sie mnóstwo czasu na przyjemności, jak już wyżej wspomniałem(am) ale również dlatego, że ....................(np. bardzo lubię pływac, czego ograniczona mozliwosć mam wiosną, jesieniką i zimą.)
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-10T18:46:48+01:00
LATO
Lato to pora roku którą uwielbiam najbardziej. Jest najcieplejsza z wszystkich, i dlatego uważam że jest najwspanialsza.
Lubię gdy jest ciepło, słońce świeci jak najwyżej a wszystkie ptaki wracają do naszego kraju.Nie trzeba także ubierać tych ciężkich ubrań jakie nosimy w zimę. Minusem są uciążliwe owady a w szczególności komary które dręczą mnie ugryzieniami po których rany zaczynają swędzieć.
Ale mimo tego lubię lato za wszystkie jego uroki.
no to by było na tyle.... nie wiem jakiej to ma być długości.... w razie co pisz dużymi literami w zeszycie ;) jeśli są jakieś błedy to sorka... sprawdź też czy są powturzenia....
1 5 1