Odpowiedzi

2010-02-10T18:28:19+01:00
Warszawa, dn. 10.02.2010r.
Droga Mamo!

Nie ma słów, aby wyrazić to jak bardzo Cię kocham i jak ważna jesteś dla mnie. Żadne słowa nie oddadzą tego jak wiele dobrego mi uczyniłaś i jak bradzo jestem dumna z tego, że jesteś właśnie moją Mama.
To Ty dałaś mi życie i uczyłaś mnie jak mam żyć od samego początku. Pamiętam jak pierwszy raz pokazałaś mi niebo i słońce. Pamiętam jak opatrzyłaś mi tą okropną ranę, gdy spadłam z roweru. A pamiętasz jeszcze nasz pierwszy wyjazd w góry ? Biegaliśmy wtedy na pobliskiej łące i próbowaliśmy zrobić zdjęcia motylkom. Albo te baranki, które karmiliśmy razem u bacy ? Te chwile są dla mnie tak wspaniałe. Jest tak wiele rzeczy, których nie jestem w stanie wymienić i ująć w tych paru zdaniach. Dla mnie jesteś wyjątkowa i niepowtarzalna. Najlepsza na całym świecie. Moja najukochańsza i najtroskliwsza.
Mamusiu za to wszystko należy Ci się milion gwiazdek z nieba, a nie tylko jedna. Za Twą dobroć, miłość, troskę chcę Ci bardzo podziękować i dać Ci tysiąc całusów, które tak kochasz. Kocham Cię Mamo z całego serca i dziękuję Ci za to,że przy mnie jesteś.

Charlotta